POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U20: Powołania do Cetniewa09.02.2017

 
W dniach 07-12.03.2017 w COS Cetniwo odbędzie się obóz sportowy Kadry Polski U20.
 
Zbiórka zawodników w dniu 07.03.2017 do godz. 14.00 w budynku głównym COS Cetniwo, adres: Władysławowo ul. Żeromskiego 52
Konsultacja kończy się w dniu 12.03.2017 r. około godz. 13.00.
Zawodnicy muszą posiadać:
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- obuwie z płaską podeszwą (hala sportowa, fitness, siłownia),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołani zawodnicy
01. Tomasz Markiewicz, Orkan Sochaczew, I linia
02. Mateusz Czapiga, Anglia, I linia
03. Adrian Potrykus, Budowlani Łódź, I linia
04. Michał Gadomski, Orkan Sochaczew, I linia
05. Paweł Pepliński, KS Rugby Ruda Śląska, I linia/2
06. Juliusz Walczak, Budowlani Łódź SA, I linia/2
07. Przemysław Serafin, Budowlani Łódź SA, II linia
08. Adam Piotrowski, Ogniwo Sopot, II linia
09. Milan Kosakowski, Lechia Gdańsk, II linia
10. Mateusz Popiołek, Orkan Sochaczew, II / III linia
11. Dawid Kinast, Posnania Poznań, III linia/2
12. Mateusz Nitschke, Ogniwo Sopot, III linia
13. Remy Bracou, Francja, III linia
14. Maciej Żarczyński, Sparta Jarocin, III linia
15. Patryk Pietrakowski, KS Budowlani Łódź, III linia/2
16. Paweł Boczulak, Lechia Gdańsk, łącznik młyna
17. Mateusz Plichta, Ogniwo Sopot, łącznik młyna
18. Dominik Machlik, Poznania Poznań, łącznik ataku
19. Paweł Urbaniak, Budowlani Łódź SA, łącznik ataku
20. Dawid Najdul, Ogniwo Sopot, środkowy
21. Wojciech Brzezicki, Budowlani Lublin, środkowy
22. Miłosz Bracik, Lechia Gdańsk, środkowy
23. Bartosz Pustkowski, KS Budowlani Łódź, środkowy
24. Emil Szydełko, Anglia, skrzydłowy
25. Adam Dudek, Pogoń Siedlce , skrzydłowy
26. Damian Wlaźlak, Budowlani Łódź SA, skrzydłowy
27. Adrian Niemiec, Orkan Sochaczew, skrzydłowy/obrońca
28. Maciej Grabowski, Budowlani Lublin, skrzydłowy/obrońca
29. Artur Ciechanowicz, Anglia, skrzydłowy/obrońca
30. Robert Wójtowicz, Lechia Gdańsk, obrońca
 
Kadra obozu
Krzysztof Okapa, Lublin, trener
Karol Czyż, Sopot, asystent trenera
Robert Cajzer, Sopot, fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz, Lublin, kierownik
Krzysztof Krzewicki, PZR, oficer rozwoju
 
Krzysztof Okapa
trener Kadry Polski U20
 
RET: Kadra na Portugalia v Polska MEN: Projekt w sprawie szkół sportowych
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11