POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 48 20
Marcin Wilczuk Marcin Wilczuk Ogniwo Sopot 46 5
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 36 223
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek SMRC Saint Médard 32 20
Kacper Ławski Kacper Ławski CAP Pontarlier 32 10
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 31
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Ogniwo Sopot 29 5
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec FCSR Rumilly 26
Tomasz Rokicki Tomasz Rokicki Lechia Gdańsk 24 40
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 22 15
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 21 46
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 18 30
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Ogniwo Sopot 16
Michał Mirosz Michał Mirosz Budowlani Łódź SA 15
Szymon Sirocki Szymon Sirocki Arka Gdynia 15 10
Tomasz Hebda Tomasz Hebda FCL Lourdes 15 5
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 14 10
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Pogoń Siedlce 13 14
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 13 5
Alexandre Beccuau Alexandre Beccuau SC Leucate Corbières Mediterrannee 13
Dawid Plichta Dawid Plichta Budowlani Łódź SA 12
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 12 64
Marek Mirosz Marek Mirosz Pogoń Siedlce 12 5
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Hartpury RFC 11 5
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki AS Macon Rugby 11 5
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 11 10
Piotr Karpiński II Piotr Karpiński II Budowlani Łódź SA 10
Daniel Gdula Daniel Gdula Pogoń Siedlce 10 10
Piotr Wiśniewski Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 10
Grzegorz Szczepański Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot 10
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Budowlani Łódź SA 9 10
Adrian Ignaczak Adrian Ignaczak Budowlani Łódź SA 8
Paweł Poniatowski Paweł Poniatowski KS Budowlani Łódź 8
Karol Perzak Karol Perzak Arka Gdynia 7 5
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 7
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 6
Sebastian Kostałkowski Sebastian Kostałkowski Skra Warszawa 6
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 5
Jędrzej Nowicki Jędrzej Nowicki CO Creusot Bourgogne 5 11
Robizon Kelberashvili Robizon Kelberashvili Budowlani Lublin 5
Piotr Karpiński I Piotr Karpiński I Budowlani Łódź SA 4
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 4
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Budowlani Łódź SA 4 5
Andrzej Charlat Andrzej Charlat USBPA Rugby 4 10
Adam Piotrowski Adam Piotrowski Ogniwo Sopot 4
Wojciech Król Wojciech Król Budowlani Lublin 4
Mateusz Adamski Mateusz Adamski Budowlani Łódź SA 4 16
Wojciech Brzezicki Wojciech Brzezicki Budowlani Lublin 3
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 3 3
Toma Mchedlidze Toma Mchedlidze Budowlani Łódź SA 3 5
Jonathan Michalak Jonathan Michalak US L'Isle-Jourdain 3
Przemysław Rajewski Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 3 15
Sebastian Gruszczyński Sebastian Gruszczyński KS Budowlani Łódź 2 10
Łukasz Kujawa Łukasz Kujawa Budowlani Łódź SA 2
Valentin Beccuau Valentin Beccuau Rugby Chartres Metropole 2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11