POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Seniorzy Statystyki

Reprezentanci Polski seniorów według ilości rozegranych oficjalnych spotkań międzypaństwowych.

Imię i Nazwisko Klub Liczba meczów Liczba punktów
Kamil Bobryk Kamil Bobryk CS Vienne 48 20
Marcin Wilczuk Marcin Wilczuk Ogniwo Sopot 47 5
Dawid Banaszek Dawid Banaszek Arka Gdynia 37 231
Mateusz Bartoszek Mateusz Bartoszek RC Bassin d'Arcachon 34 20
Adrian Chróściel Adrian Chróściel Pogoń Siedlce 33
Kacper Ławski Kacper Ławski CAP Pontarlier 32 10
Stanisław Powała-Niedźwiecki Stanisław Powała-Niedźwiecki Ogniwo Sopot 29 5
Grzegorz Janiec Grzegorz Janiec FCSR Rumilly 26
Tomasz Rokicki Tomasz Rokicki Lechia Gdańsk 24 40
Marek Płonka Jr. Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 22 15
Tomasz Gasik Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 21 46
Piotr Zeszutek Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 20 35
Radosław Bysewski Radosław Bysewski Ogniwo Sopot 18
Grzegorz Buczek Grzegorz Buczek Lechia Gdańsk 15 10
Tomasz Hebda Tomasz Hebda FCL Lourdes 15 5
Radosław Rakowski Radosław Rakowski Arka Gdynia 14 10
Wojciech Piotrowicz Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 14 66
Rafał Janeczko Rafał Janeczko Lechia Gdańsk 13 14
Dawid Plichta Dawid Plichta Budowlani Łódź SA 13
Mateusz Plichta Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 13 10
Craig Bachurzewski Craig Bachurzewski Hartpury RFC 12 5
Aleksander Nowicki Aleksander Nowicki AS Macon Rugby 12 5
Daniel Gdula Daniel Gdula Pogoń Siedlce 12 10
Piotr Wiśniewski Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 12
Grzegorz Szczepański Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot 12
Patryk Reksulak Patryk Reksulak Budowlani Łódź SA 9 10
Adrian Ignaczak Adrian Ignaczak Budowlani Łódź SA 8
Paweł Poniatowski Paweł Poniatowski Orkan Sochaczew 8
Karol Perzak Karol Perzak Arka Gdynia 7 5
Kevin Bracik Kevin Bracik Lechia Gdańsk 7
Sebastian Kacprzak Sebastian Kacprzak Lechia Gdańsk 7
Sebastian Kostałkowski Sebastian Kostałkowski Skra Warszawa 6
Jędrzej Nowicki Jędrzej Nowicki FCY Rugby La Roche-sur-Yon 6 11
Robizon Kelberashvili Robizon Kelberashvili Budowlani Lublin 6
Jakub Bobruk Jakub Bobruk Budowlani Lublin 5
Krystian Pogorzelski Krystian Pogorzelski Budowlani Łódź SA 5 10
Adam Piotrowski Adam Piotrowski Ogniwo Sopot 5
Marek Przychocki Marek Przychocki Ogniwo Sopot 4
Andrzej Charlat Andrzej Charlat USBPA Rugby Bourg-en-Bresse 4 10
Toma Mchedlidze Toma Mchedlidze Budowlani Łódź SA 4 5
Przemysław Rajewski Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 4 15
Wojciech Król Wojciech Król Budowlani Lublin 4
Mateusz Adamski Mateusz Adamski Pogoń Siedlce 4 16
Konstantyn Bezverkhyi Konstantyn Bezverkhyi Ogniwo Sopot 4
Wojciech Brzezicki Wojciech Brzezicki Budowlani Lublin 3
Michał Kępa Michał Kępa Orkan Sochaczew 3 3
Michał Jurczyński Michał Jurczyński Juvenia Kraków 3 10
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia