POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
EKSTRALIGA 2019

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot  9 9 0 0 42 377-105 6
2 Budowlani SA Łódź 9 8 0 1 39 407-115 7
3 Pogoń Siedlce 9 5 1 3 29 273-142 7
4 Skra Warszawa  9 5 0 4 28 256-227 8
5 Budowlani Lublin 9 5 1 3 25 236-185 3
6 Orkan Sochaczew 9 5 0 4 25 267-183 5
7 Juvenia Kraków  9 2 1 6 12 138-389 2
8 KS Budowlani Łódź  9 2 0 7 12 111-267 4
9 Lechia Gdańsk 9 2 1 6 11
168-255 2
10 Arka Gdynia  9 0 0 9 1 103-468 1

15.06.2019 - Mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 27:24 (10:10)

15.06.2019 - Mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 51:7 (22:0)

01.06.2019 - Kolejka IX
Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź 38:10 (14:3)
Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk 33:13 (21:8)
Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 24:17 (7:12)
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 15:71 (3:30)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 7:55 (7:21)

18-19.05.2019 - Kolejka VIII
KS Budowlani Łódź v Arka Gdynia 40:21 (16:0)
Budowlani SA Łódź v Juvenia Kraków 84:10 (46:3)
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 45:26 (35:14)
Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 15:40 (5:26)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 20:20 (7:15)

11-12.05.2019 - Kolejka VII
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 0:25 vo 
Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 19:39 (0:24)
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot 5:21 (0:10)
Skra Warszawa v Budowlani SA Łódź 27:45 (12:27)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia 30:24 (20:17)

04-05.05.2019 - Kolejka VI
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków 10:13 (10:5)
Arka Gdynia v Skra Warszawa 13:27 (6:0)
Budowlani SA Łódź v Budowlani Lublin 49:7 (18:7)
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew 27:14 (15:7)
Pogoń Siedlce v Lechia Gdańsk 31:11 (21:6)

27-28.04.2019 - Kolejka V
Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź 50:3 (24:3)
Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot 15:29 (7:19)
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 10:40 (5:28)
Budowlani Lublin v Arka Gdynia 73:7 (40:0)
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 64:17 (40:5)

13-14.04.2019 - Kolejka IV
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa 14:17 (0:12)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 3:61 (3:28)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce 27:10 (14:0)
Juvenia Kraków v Budowlani Lublin 18:25 (8:20)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 41:12 (21:0)
 
06-07.04.2019 - Kolejka III
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia 48:8 (29:3)
Budowlani Lublin v Skra Warszawa 27:31 (15:12)
Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź 46:3 (29:0)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 48:13 (22:6)
Pogoń Siedlce v Budowlani SA Łódź 18:21 (7:6)

30-31.03.2019 - Kolejka II
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew 14:17 (14:0)
KS Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 6:24 (6:17)
Arka Gdynia v Pogoń Siedlce 17:47 (5:35)
Budowlani SA Łódź v Ogniwo Sopot 14:24 (0:13)
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk 22:22 (12:22)

16-17.03.2019 - Kolejka I
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa 32:26 (20:7)
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 58:0 (31:0)
Pogoń Siedlce v Juvenia Kraków 41:0 (15:0)
Ogniwo Sopot v Arka Gdynia 87:3 (26:3)
Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin 20:22 (5:12)
 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Wojciech Piotrowicz  Ogniwo Sopot  123
02 Paul Walters   Budowlani SA Łódź 110
03  Levani Barkava Budowlani Lublin  86
04 Wilhelmus Staphorst Budowlani SA Łódź 60
05 Violeti Kolo  Skra Warszawa   59
06 Mateusz Adamski Pogoń Siedlce 57
07 Grzegorz Szczepański Ogniwo Sopot 55
08
George Joglidze Orkan Sochaczew 51
09  Kamil Matusiak Skra Warszawa  48
10 Szymon Sirocki Arka Gdynia  43
11 Bercho Botha Budowlani SA Łódź 40
12 Oskar Dębiński KS Budowlani Łódź 39
13 Michał Kępa Orkan Sochaczew 36
14 Levani Chikovani Budowlani Lublin 35
  Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 35
   Peet Vorster Pogoń Siedlce  35
  Mateusz Matyjak Budowlani SA Łódź 35
  Patryk Reksulak Budowlani SA Łódź 35
19 Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 32

Ogółem punkty zdobywało 154 zawodników, stan na dzień 15.06.2019.

 
I kolejka - 16/17.03.2019
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew  v KS Budowlani Lublin
 
II kolejka - 30/31.03.2019
KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v MKS Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA v MKS Ogniwo Sopot
 
III kolejka - 06/07.04.2019
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź
MKS Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź SA
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin  v OKS Skra Warszawa
 
IV kolejka - 13/14.04.2019
KS Budowlani Łódź v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce
 
V kolejka - 27/28.04.2019
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew  v Budowlani Łódź SA
KS Budowlani Lublin  v RC Arka Gdynia
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków
 
VI kolejka - 04/05.05.2019
KS Budowlani Łódź v RzKS Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Lublin
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew
MKS Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk
 
VII kolejka - 11/12.05.2019
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot
OKS Skra Warszawa v Budowlani Łódź SA
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia
 
VIII kolejka - 18/19.05.2019
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
Budowlani Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
 
IX kolejka - 01/02.06.2019
RC Orkan Sochaczew  v KS Budowlani Łódź
KS Budowlani Lublin  v RC Lechia Gdańsk
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA
 
15.06.2019
Finał : mecz o III miejsce
 
16.06.2019
Finał : mecz o I miejsce
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1