POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.005.807 liczba odwiedzin od
01.01.2014

EKSTRALIGA - FAZA I

  Grupa A Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Budowlani SA Łódź 3 3 0 0 15 114-16 3
2 Orkan Sochaczew 3 0 0 3 6 55-75 2
3 Lechia Gdańsk 2 1 0 1 5 63-33 1
4 Arka Gdynia 1 1 0 0 4 20-19 0
5 KS Budowlani Łódź 3 0 0 3 0 27-142 0

  Grupa B Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Ogniwo Sopot 2 2 0 0 10 142-13 2
2 Pogoń Siedlce  2 2 0 0 9 71-31  1
3 Budowlani Lublin 2 1 0 1 6 48-33 2
4 Skra Warszawa 3 1 0 2 5 45-126 1
5 Juvenia Kraków 3 0 0 3 0 39-142 0
 
21.04.2018 - Faza I - Kolejka IV
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 19:31 (12:19)
Budowlani SA Łódź v Lechia Gdańsk 33:3 (19:3)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków 80:13 (33:8)
Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 22:17 (10:10)

14.04.2018 - Faza I - Kolejka III
Grupa A
Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 66:0 (38:0)
Budowlani SA Łódź v Arka Gdynia /przełożony na 25-26.08.2018/
Grupa B
Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 49:14 (28:7)  
Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot /przełożony na 23-24.06.2018/

07.04.2018 - Faza I - Kolejka II
Grupa A
Orkan Sochaczew v Budowlani SA Łódź 5:36 (0:26)  
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk /przełożony na 23-24.06.2018/
Grupa B
Skra Warszawa v Juvenia Kraków 31:15 (7:3)
Ogniwo Sopot v Pogoń Siedlce /przełożony na 25-26.08.2018/

31.03.2018 - Faza I - Kolejka I
Grupa A
Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 45:8 (33:8) 
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew 20:19 (20:19)
Grupa B
Ogniwo Sopot v Skra Warszawa 62:0 (48:0) 
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków 31:11 (7:8)

 Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

W sezonie 2018 Ekstraliga startuje 31 marca.

 
Faza I - Rozgrywki w Grupach A i B
 
31.03.2018 - I Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
07/08.04.2018 - II Kolejka
Grupa A
RC Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź SA
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (możliwość rozegrania 23/24.06.2018 lub 18/19.08.2018)
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
KS Budowlani Lublin - pauza
 
14/15.04.2018 - III Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
Budowlani Łódź SA v RC Arka Gdynia (możliwość rozegrania 25/26.08.2018)
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
MKS Pogoń Siedlce v OKS Skra Warszawa
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (możliwość rozegrania 23/24.06.2018)
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
21/22.04.2018 - IV Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź v RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
OKS Skra Warszawa - pauza
 
28/29.04.2018 - V Kolejka
Grupa A
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
05/06.05.2018 - VI Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce - pauza
 
26/27.05.2018 - VII Kolejka
Grupa A
Budowlani Łódź SA v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin - pauza
 
02/03.06.2018 - VIII Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Lublin
RzKS Juvenia Kraków - pauza
 
09/10.06.2018 - IX Kolejka
Grupa A
RC Lechia Gdańsk v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia - pauza
Grupa B
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
KS Budowlani Lublin v MKS Pogoń Siedlce
OKS Skra Warszawa - pauza
 
16/17.06.2018 - X Kolejka
Grupa A
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA - pauza
Grupa B
OKS Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin
MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot - pauza
 
Faza II - Rozgrywki w Grupach Mistrzowskiej i Trophy
 
15/16.09.2018 - I Kolejka
22/23.09.2018 - II Kolejka
29/30.09.2018 - III Kolejka
06/07.10.2018 - IV Kolejka
13/14.10.2018 - V Kolejka
20/21.10.2018 - VI Kolejka
 
03/04.11.2018 - Półfinały, Baraż
 
10.11.2018 - Finał
 
 

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.005.807 liczba odwiedzin od
01.01.2014