POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Dla Mediów


Rozgrywki nowego sezonu Rugby Europe Trophy rozpoczęły się 29 września br. zwycięstwem 41:22 nad reprezentacją Czech w Zlinie. Jesienią zagraliśmy jeszcze 03 listopada z Litwą w Łodzi zwyciężając 33:0 i 17 listopada z Holandią w Lublinie odnosząc porażkę 0:49. Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od porażki 5:65 z Portugalią 16 lutego w Setubal, a zakończymy meczem ze Szwajcarią planowanym w Łodzi 23 marca br.

Rozgrywki w sezonie 2018/2019 [kliknij]

Akredytacje dla mediów na mecz Polska v Szwajcaria (23 marca 2019, godz. 15:00) będą wydawane w dniu meczu od godz. 13:30 w punkcie akredytacyjnym na Stadionie Miejskim przy Alei Unii w Łodzi (stadion ŁKS Łódź).
 
Uwaga. Nie ma konieczności wcześniejszego akredytowania się. Wystarczy okazać legitymację prasową w punkcie akredytacyjnym i wskazać rodzaj akredytacji media/foto. Osoby, które prowadzą np. bloga/vloga i nie mają dokumentu potwierdzającego działalność, zostaną poproszeni o wpisanie na listę nazwy swojego medium.
 
Akredytacja MEDIA upoważnia do zajęcia miejsca na loży prasowej oraz do skorzystania z sali konferencyjnej dla mediów.
Akredytacja FOTO upoważnia do wejścia na teren wokół płyty boiska oraz do skorzystania z sali konferencyjnej dla mediów.
 
Po meczu, w granicach godziny 17:00 zostanie zorganizowana konferencja prasowa w sali konferencyjnej (to samo miejsce, w którym odbywają się konferencje po meczu ŁKS Łódź) na którą zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów.
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia