POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kalendarz

 
Kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2018-2019. Jeżeli nie ma innych informacji, każdy turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, żak i mini żak. +M oznacza, że w turnieju grają także mikrusi.
Czekamy na kolejne zgłoszenia do rundy wiosennej!
 
Wrzesień 2018
16.09.2018, Łódź - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
23.09.2018, Jarocin - Polish Talent Cup RTDiM, Sparta Jarocin
29.09.2018, Kalisz - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KR Husaria Kalisz
29.09.2018, Gdynia - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia
30.09.2018, Sochaczew - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Orkan Sochaczew - odwołany

Październik 2018
06.10.2018, Bełchatów - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS RC Bełchatów
07.10.2018, Rumia - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia
13.10.2018, Sopot - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot
14.10.2018, Bolesławiec - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husar Bolesławiec
21.10.2018, Kraków - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży +M, Nowa Huta Rugby Klub
28.10.2018, Lublin - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży +M, Budowlani Lublin/ Lubelski OZR
28.10.2018, Częstochowa - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, RCC Częstochowa

Listopad 2018
03.11.2018, Nowy Sącz - II Turniej Niepodległości w Rugby RTDiM +M, Biało-Czarni Nowy Sącz

Kwiecień 2019
27.04.2019, Łódź - XII Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM +M, KS Budowlani Łódź

Maj 2019
25.05.2019, Łódź - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź

Czerwiec 2019
01.06.2019, Ruda Śląska - VI Śląski Turniej "Bajtli" w Rugby, RTDiM, Rugby Ruda Ślaska
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0