POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II LIGA

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Alfa Bydgoszcz 10 9 0 1 46 375-172 10
2 Rugby Białystok 10 8 0 2 38 302-167 6
3 Miedziowi Lubin  10 6 1 3 32 332-218 6
4 Unia Brześć/Terespol 10 4 0 6 26 318-235 10
5 Chaos Poznań 10 1 0 9 8 179-345 4
6  Mazovia Mińsk Maz. 10 1 1 8 8 133-452 2

27.10.2018 - X kolejka
Alfa Bydgoszcz v Mazovia Mińsk Mazowiecki 50:0 (24:0)
Unia Brześć/Terespol v Chaos Poznań 69:19 (26:0)
Rugby Białystok v Miedziowi Lubin 41:28 (28:7)

14.10.2018 - IX kolejka
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Unia Brześć/Terespol 22:40 (19:12)
Miedziowi Lubin v Alfa Bydgoszcz 32:38 (12:12)
Chaos Poznań v Rugby Białystok 14:43 (7:24)  /rozegrany 20.10.2018/

29-30.09.2018 - VIII kolejka
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin 34:34 (17:20)
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 28:22 (21:17)
Unia Brześć/Terespol v Rugby Białystok 17:18 (17:8)

08-09.09.2018 - Kolejka VII
Miedziowi Lubin v Unia Brześć/Terespol 36:29 (21:10)

Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 47:7 (20:0)
Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz 31:29 (12:22)

01-02.09.2018 - Kolejka VI
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 11:14 (8:0)

Unia Brześć/Terespol v Alfa Bydgoszcz 19:20 (14:15)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 5:42 (0:18)

09-10.06.2018 - Kolejka V
Chaos Poznań v Unia Brześć/Terespol 29:35 (15:14)

Miedziowi Lubin v Rugby Białystok 21:8 (14:8)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz 10:48 (3:38)

26.05.2018 - Kolejka IV
Rugby Białystok v Chaos Poznań 38:0 (10:0)

Unia Brześć/Terespol v Mazovia Mińsk Mazowiecki 54:17 (21:10)
Alfa Bydgoszcz v Miedziowi Lubin 43:18 (18:11)

12-13.05.2018 - Kolejka III
Rugby Białystok v Unia Brześć/Terespol 17:14 (10:7)

Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 8:63 (8:17)
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki 71:3 (43:0)

21-22.04.2018 - Kolejka II
Unia Brześć/Terespol v Miedziowi Lubin 19:25 (7:12)

Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 24:10 (7:10)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań 20:12 (7:7)

07.04.2018 - Kolejka I
Alfa Bydgoszcz v Unia Brześć/Terespol 32:22 (20:10) 
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 54:15 (14:5) 
Miedziowi Lubin v Chaos Poznań 28:17 (7:17)


07/08.04.2018 - I kolejka
Alfa Bydgoszcz v Unia Brześć/Terespol
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Miedziowi Lubin v Chaos Poznań
 
21/22.04.2018 - II kolejka
Unia Brześć/Terespol v Miedziowi Lubin
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań
Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok
 
12/13.05.2018 - III kolejka
Rugby Białystok v Unia Brześć/Terespol
Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki
 
26/27.05.2018 - IV kolejka
Unia Brześć/Terespol v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Alfa Bydgoszcz v Miedziowi Lubin
Rugby Białystok v Chaos Poznań
 
09/10.06.2018 - V kolejka
Chaos Poznań v Unia Brześć/Terespol
Miedziowi Lubin v Rugby Białystok
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz
 
01/02.09.2018 - VI kolejka
Unia Brześć/Terespol v Alfa Bydgoszcz
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin
 
15/16.09.2018 - VII kolejka
Miedziowi Lubin v Unia Brześć/Terespol
Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki
Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz
 
29/30.09.2018 - VIII kolejka
Unia Brześć/Terespol v Rugby Białystok
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Miedziowi Lubin
 
13/14.10.2018 - IX kolejka
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Unia Brześć/Terespol
Miedziowi Lubin v Alfa Bydgoszcz
Chaos Poznań v Rugby Białystok
 
27/28.10.2018 - X kolejka
Unia Brześć/Terespol v Chaos Poznań
Rugby Białystok v Miedziowi Lubin
Alfa Bydgoszcz v Mazovia Mińsk Mazowiecki
  Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Sebastian Śliwowski  Rugby Białystok  136
2 Michael Sthefanitsa  Miedziowi Lubin  107
3 Leszek Komoń  Alfa Bydgoszcz  87
4 Aleh Khilko  Unia Brześć/Terespol  84
5 Rafał Słomiński  Chaos Poznań  80
6 Szymon Krause Alfa Bydgoszcz 75
7 Mateusz Perzyna   Rugby Białystok 65
8 Arkadiusz Głuchowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 51
9 Łukasz Jaszowski Miedziani Lubin 50
10 Viltar Bryshtseli Unia Brześć/Terespol 48
11 Ilya Shuhayev Unia Brześć/Terespol 45

Ogółem punkty zdobywało 96 zawodników, stan na dzień 27.10.2018.

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11