POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

I LIGA - FAZA FINAŁOWA

  Grupa Mistrzowska Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 4 3 0 1 14 79-63 2
2 Sparta Jarocin 4 2 0 2 12 93-63 4
3 Wataha Zielona Góra 4 1 0 3 4 61-107 0
  Grupa Trophy Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 AZS AWF Warszawa 4 4 0 0 20 183-35 4
2 Legia Warszawa 4 1 0 3 6 85-115 2
3  Rugby Ruda Śląska 4 1 0 3 5 34-152 1

27.10.2018 - XVI Kolejka
Grupa Mistrzowska 1-2
Sparta Jarocin v Arka Rumia 26:17 (21:7)
Grupa Trophy 4-5
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 60:7 (23:0)

20.10.2018 - XV Kolejka
Grupa Mistrzowska 2-3
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 24:15 (14:10)
Grupa Trophy 5-6
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa 22:8 (5:8)

13.10.2018 - XIV Kolejka
Grupa Mistrzowska 3-1

Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 24:22 (13:17)
Grupa Trophy 6-4
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 28:34 (7:24)

06.10.2018 - XIII Kolejka
Grupa Mistrzowska 2-1

Arka Rumia v Sparta Jarocin 12:10 (5:5)
Grupa Trophy 5-4
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 0:35 (0:25)

29.09.2018 - XII kolejka
Grupa Mistrzowska 3-2

Wataha Zielona Góra v Arka Rumia 12:26 (7:19)
Grupa Trophy 6-5
Legia Warszawa v Rugby Ruda Śląska 49:5 (27:0)

22.09.2018 - XI kolejka
Grupa Mistrzowska 1-3
Sparta Jarocin v Wataha Zielona Góra 35:10 (20:10)
Grupa Trophy 4-6
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 54:0 (24:0)


I LIGA - FAZA ZASADNICZA

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Sparta Jarocin 10 8 0 2 39 353-152 7
2 Arka Rumia 10 7 1 2 38 318-201 8
3 Wataha Zielona Góra 10 6 0 4 31 279-224 7
4 AZS AWF Warszawa 9 4 1 4 24 225-154 6
5  Rugby Ruda Śląska 9 2 0 7 10 151-350 2
6 Legia Warszawa 10 1 0 9 4 129-384 1

08.09.2018 - Kolejka X
AZS AWF Warszawa v Wataha RC Zielona Góra 27:14 (12:7)

Legia Warszawa v Rugby Ruda Śląska 21:39 (14:17)
Arka Rumia v Sparta Jarocin 36:13 (17:6)

01.09.2018 - Kolejka IX
Sparta Jarocin v Legia Warszawa 73:3 (33:3)

Wataha RC Zielona Góra v Arka Rumia 19:25 (12:17)
Rugby Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 3:0 /wynik nie uwzględniony w tabeli, czeka na weryfikację KGiD/

23.06.2018 - Kolejka VIII
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa 14:38 (7:28)

Arka Rumia - Rugby Ruda Śląska 52:6 (33:3)
Sparta Jarocin - Wataha RC Zielona Góra 63:0 (24:0)

16.06.2018 - Kolejka VII
Wataha RC Zielona Góra v Legia Warszawa 25:0 walkower

AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 20:20 (10:12)
Rugby Ruda Śląska v Sparta Jarocin 14:42 (7:25)

02-03.06.2018 - Kolejka VI
Sparta Jarocin v AZS AWF Warszawa 17:7 (5:0)

Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska 48:5 (12:0)
Legia Warszawa v Arka Rumia 25:57 (10:31)

19.05.2018 - Kolejka V
Rugby Ruda Śląska v Legia Warszawa 38:0 (12:0)

Wataha Zielona Góra v AZS AWF Warszawa 36:17 (14:12)
Sparta Jarocin v Arka Rumia 26:19 (21:19)

12.05.2018 - Kolejka IV
Legia Warszawa v Sparta Jarocin 12:26 (12:0)

Arka Rumia v Wataha Zielona Góra 38:19 (12:7)
AZS AWF Warszawa v Rugby Ruda Śląska 60:12 (36:0)

28.04.2018 - Kolejka III
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 12:19 (5:5)

Rugby Ruda Śląska v Arka Rumia 12:26 (0:21)
Wataha Zielona Góra v Sparta Jarocin 31:26 (19:5)

14-15.04.2018 - Kolejka II
Legia Warszawa v Wataha Zielona Góra 13:36 (13:12)

Sparta Jarocin v Rugby Ruda Śląska 50:15 (24:8)
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 5:29 (0:15)

07-08.04.2018 - Kolejka I
AZS AWF Warszawa v Sparta Jarocin 15:17 (10:14)
Rugby Ruda Śląska v Wataha Zielona Góra 10:51 (5:24)
Arka Rumia v Legia Warszawa 40:22 (33:10)


I kolejka - 06-07 kwietnia 2019
RC Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz
RK Sparta Jarocin v RC Legia Warszawa
Wataha RC Zielona Góra v AZS AWF Warszawa
 
II kolejka - 13-14 kwietnia 2019
Alfa Bydgoszcz v ZS AWF Warszawa
RC Legia Warszawa v Wataha RC Zielona Góra
RC Arka Rumia v RK Sparta Jarocin
 
III kolejka - 27-28 kwietnia 2019
RK Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz
Wataha RC Zielona Góra v RC Arka Rumia
AZS AWF Warszawa v RC Legia Warszawa
 
IV kolejka - 11-12 maja 2019
Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa
RC Arka Rumia v AZS AWF Warszawa
RK Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra
 
V kolejka - 18-19 maja 2019
Wataha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz
AZS AWF Warszawa v RK Sparta Jarocin
RC Legia Warszawa v RC Arka Rumia
 
Półfinały/1 mecz o utrzymanie - 01-02 czerwca 2019
1-4
2-3
6-5
 
Finały 
Mecz o I miejsce -15 czerwca 2019 
Z-Z (zwycięzcy półfinału, gospodarzem drużyna wyżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej)
 
Mecze o III miejsce i mecz rewanżowy o utrzymanie - 16 czerwca 2019
P-P (pokonani  półfinału, gospodarzem drużyna wyżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej)
5-6 (przegrany dwumeczu spada bezpośrednio do II ligi)
 
Baraż z 10 zespołem Ekstraligi - 29-30 czerwca 2019
Lp Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
01 Rafał Lewicki AZS AWF Warszawa 128
02 Kacper Włodarek   Sparta Jarocin 118
03 Mateusz Bartkowiak Arka Rumia 76
04 Filip Wielgosz  Wataha Zielona Góra  70
05 Wiesław Woronko Jr Arka Rumia 62
06 Oskar Dziok Wataha Zielona Góra 61
07 Jakub Smoliński Arka Rumia 55
  Sebastian Jakubiak Sparta Jarocin 55
09 Bałżej Kalinowski  Sparta Jarocin  52
10 Karol Romański AZS AWF Warszawa 40
11 Przemysław Kindra Wataha Zielona Góra 35
  Krzysztof Skubik Rugby Ruda Śląska 35
  Bartosz Tondaś Sparta Jarocin 35

Ogółem punkty zdobywało 119 zawodników, stan na dzień 27.10.2018.

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0