POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.578.007 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Kadra na Portugalia v Polska08.02.2017

 
Trener Blikkies Groenewald po konsultacji ze sztabem trenerskim powołał na konsultację i mecz Rugby Europe Trophy 25 zawodników.
Powołani mają się stawić w niedzielę,  12 lutego br. w Warszawie na lotnisku Chopina (Hala Odlotów) do godziny 12:00. Powrót w niedzielę, 19 lutego br., przylot do Warszawy godzina 14:15.
 
Lista powołanych zawodników:  
01. Bartoszek Mateusz - SMRC Saint Médard
02. Bobryk Kamil - CS Vienne
03. Bysewski Radosław - Arka Gdynia
04. Charlat Andrzej - USON Nevers Rugby
05. Fudakowski Teo - Stade Foyen
06. Gdula Daniel - Pogoń Siedlce
07. Ignaczak Adrian - Budowlani Łódź SA
08. Kacprzak Sebastian - Lechia Gdańsk
09. Karpiński Piotr II - Budowlani Łódź SA
10. Kujawa Łukasz - Budowlani Łódź SA
11. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
12. Mchedlidze Toma - Budowlani Łódź SA
13. Nowicki Aleksander - AS Macon Rugby
14. Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
15. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
16. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot 
17. Płonka Marek - Lechia Gdańsk
18. Powała-Niedźwiecki Stanisław - Budowlani Lublin
19. Rakowski Radosław - Arka Gdynia
20. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
21. Rokicki Tomasz - Lechia Gdańsk
22. Sirocki Szymon - Arka Gdynia
23. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
24. Wilczuk Marcin - Ogniwo Sopot
25. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy powinni zabrać ze sobą dokument umożliwiający przekraczanie granicy (Strefa Schengen) oraz sprzęt kadrowy: dres, ortalion, minimum 2 t-shirty (biały + czerwony) oraz kadrowy sprzęt do treningu.
 
Andrzej Kozak
 
KNK7: Zgrupowanie w Tel Avivie U20: Powołania do Cetniewa

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.578.007 liczba odwiedzin od
01.01.2014