POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.718.763 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Seniorzy 7, XV: Powołania na zgrupowanie w Łodzi - Aktualizacja 327.07.2016


Narodowe Zgrupowanie kadry seniorów, rugby7, XV w Łodzi
 
W dniach 31.07 - 5.08.2016 w Łodzi odbędzie się zgrupowanie szerokich kadr narodowych seniorów i młodzieżówki:
- rugby7
- rugby XV
 
Akcja w Łodzi to najważniejsza i największa (54 seniorów i 30 zawodników U20) konsultacja szkoleniowa dla kadrowiczów, ma być ona coroczną dobrą tradycją, dla kadry XV będzie to pierwsze selekcyjne spotkanie z Blikkiesem Groenewaldem. Ponadto do Polski przylatuje jeden z najlepszych trenerów z zakresu przygotowania motorycznego rugbistów RPA Johannes Ignatius Loubser, który nakreśli wzory przygotowań dla zawodników rugby w zakresie treningu siłowego i kondycyjnego oraz dodatkowo przeszkoli w tym zakresie naszych trenerów. W akcji przewidziany jest udział trenerów szkolenia centralnego oraz przygotowania motorycznego z Polski (termin zgłoszenia trenerów na akcję minął 22.07.2016).
Wyżywienie i zakwaterowanie dla trenerów zapewnia PZR (ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają trenerzy przygotowania motorycznego oraz szkolenia centralnego).

Zawodnicy powinni mieć ze sobą:
- sprzęt i obuwie do treningów rugby na boisku 
- sprzęt i płaskie obuwie do biegania oraz do zajęć na siłowni
- białe i czerwone koszulki
 
Zbiórka zawodników 31 lipca 2016 do godz. 19.00
Pierwsze spotkanie trenerów przygotowania motorycznego 31 lipca 2016 godz. 11.00 w Sali konferencyjnej Hostelu Molo
Hostel Molo: ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź, (wjazd od ul. Marysińskiej)
Recepcja: tel.: 42 656 22 69, kom.: 691 411 814,
 
Brak możliwości uczestniczenia w akcji proszę zgłaszać jak najszybciej (do 48 godzin przed rozpoczęciem akcji)
 
Powołania Kadra Polski seniorów:
Master Pharm Budowlani SA Łódź
01. Kujawa Łukasz
02. Mchelidze Toma
03. Karpiński Piotr I;
04. Karpiński Piotr II;
05. Mirosz Michał
06. Bosiacki Robert;
07. Pogorzelski Krystian
08. Justyński Krzysztof
 
RC Lechia Gdańsk
09. Pawłowski Mateusz
10. Płonka Marek
11. Bracik Kevin
12. Kasprzak Sebastian
 
Arka Gdynia
13. Bysewski Radosław
14. Dąbrowski Paweł
15. Perzak Karol
16. Banaszek Dawid 
17. Rakowski Radek
18. Szrejber Rafał
19. Bartkowiak Daniel
 
Budowlani Lublin
20. Kelbaraschwili Robinson
21. Powała-Niedżwiedzki Stanisław
22. Wiśniewski Piotr
23. Bobruk Jakub
 
Ogniwo Sopot
24. Wilczuk Marcin
25. Kornath Daniel (Francja)
26. Zeszutek Piotr
27. Przychocki Marek
28. Szczepański Grzegorz
29. Piotrowicz Wojciech
30. Hodura Sławosz 
31. Graban Robert 
32. Szablewski Łukasz
33. Davallet Paul (FC Grenoble, Francja)
 
Pogoń Siedlce
34. Chróściel Adrian
35. Panasiuk Maciej
36. Antoszczuk Paweł
37. Lament Mateusz
38. Gdula Daniel
 
RC Białystok
39. Twarowski Wojciech
 
RC Orkan Sochaczew
40. Palasik Kamil
41. Kowalewski Emil
42. Plichta Dawid
43. Kępa Michał
44. Gasik Tomasz 
45. Wielgosz Filip
 
Skra Warszawa
46. Poniatowski Paweł (CO Creusot Bourgogne, Francja)
47. Kiełsa Patryk (Bristol, Anglia)
 
Saint Médard, Francja
48. Bartoszek Mateusz
 
Juvenia Kraków
49. Fursenko Artur
 
Czarni Pruszcz Gdański
50. Gajowniczek Paweł

KS Budowlani Łódź
51. Krześniak Marcin
 
Rugby Team Olsztyn
52. Ambroziak Denis

Posnania Poznań
53. Sebastian Gruszczyński
 
Trenerzy:
01. Groenewald Blikkies
02. Loubser Johannes Ignatius 
03. Kozak Andrzej
04. Więciorek Stanisław
05. Kacała Grzegorz
06. Misiak Maciej
07. Okapa Krzysztof
08. Piotrowicz Wiesław
09. Czyż Karol
10. Witczak Grzegorz - kierownik
11. Formela Tomasz
12. Krzewicki Krzysztof
13. Szczybelski Zdzisław 
14. Kachlicki Paweł – Lechia Gdańsk
15. Lisiewski Jakub (Husar Bolesławiec)
16. Bulik Robert (RCO)
17. Cajzer Robert – fizjoterapeuta 
18. Domański Marcin - fizjoterapeuta 
19. Kościelniak Łukasz (do 3.08) 
20. Matwiejczuk Jerzy – Pogoń Siedlce
21. Stachura Maciej – Arka Gdynia
22. Juszczyk Dawid – Arka Gdynia
23. Iwańczyk Kamil – KS Budowlani Łódź
24. Lemiesz Grzegorz – KS Budowlani Łódź
25. Żórawski Mirosław (BŁ SA) bez noclegu (tylko wyżywienie)
26. Pustkowski Przemysław (BŁ KS) bez noclegu (tylko wyżywienie)
27. Szyburski Przemysław – (BŁ SA) bez noclegu (tylko wyżywienie)
28. Grabia Piotr – (BŁ SA) – bez noclegu (tylko wyżywienie)
29. Klimek Damian – Łódź - bez noclegu (tylko wyżywienie)
30. Grodecki Tomasz – KS Budowlani Łódź (tylko wyżywienie)
 
REZERWA
Master Pharm Budowlani SA Łódź
Stępień Paweł - rezerwa
Ignaczak Adrian - rezerwa
Żórawski Łukasz - rezerwa
Matyjak Mateusz - rezerwa
Reksulak Patryk - kontuzja
 
RC Lechia Gdańsk
Popławski Miłosz - rezerwa
Kwiatkowski Robert - rezerwa
Olszewski Igor - rezerwa
 
Budowlani Lublin
Świderski Michał - rezerwa
 
Czarni Pruszcz Gdański
Szymanowski Karol - rezerwa
Masandika Witalij - rezerwa
Adamiak Adrian - rezerwa
Smoliński Krzysztof - rezerwa
 
Ogniwo Sopot
Karol Wojciech - rezerwa
 
Pogoń Siedlce
Psuj Piotr - rezerwa
Gołąb Tomasz – rezerwa
Węzka Michał – rezerwa
Rajewski Przemysław – rezerwa
Muszyński Grzegorz - rezerwa
 
RC Orkan Sochaczew
Wawrzyńczak Piotr – rezerwa
Dudkowski Kamil - rezerwa
 
Skra Warszawa
Kępa Michał – rezerwa
Kostałkowski Sebastian - rezerwa
Matusewicz Maciej – rezerwa
 
Juvenia Kraków
Pszyk Krzysztof
Sierant Bartłomiej
 
Maciej Sylwester Misiak

U18 i OKW: Powołania do Miętnego 90 trenerów na Konferencji w Łodzi! - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.718.763 liczba odwiedzin od
01.01.2014