POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.545 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 i OKW: Powołania do Miętnego27.07.2016


Zgrupowanie Reprezentacji Polski U18 (roczniki 1999-2000) oraz Okręgowych Kadr Wojewódzkich odbędzie się w dniach 07.08 - 15.08.2016 w Miętnem. Zbiórka zawodników w dniu 07.08.2016 r. do godziny 18.00 w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Głównej 45.
 
Zawodnicy powołani:
01. Michał Czajkowski - Arka Gdynia - 1999
02. Damian Kamrowski - Arka Gdynia 1999
03. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin - 1999
04. Rafał Ilczak - Budowlani Lublin - 2000
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin - 1999
06. Michał Musur - Budowlani Lublin - 1999
07. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin - 1999
08. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin - 1999
09. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków - 1999
10. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków - 2000
11. Jakub Rapacz - Juvenia Kraków - 2000
12. Robert Knowa - Juvenia Kraków - 2000
13. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków - 2000
14. Bartek Janeczko - Juveni Kraków - 2000
15. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź - 2000
16. Igor Białek - KS Budowlani Łódź - 2000
17. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź - 2000
18. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź - 2000
19. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź - 1999
20. Paweł Skrobski - KS Budowlan Łódź - 1999
21. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk - 1999
22. Mateusz Redecki - Lechia Gdańsk - 1999
23. Mikołaj Wieczorkowski - Lechia Gdańsk - 2000
24. Konrad Lubczyński - Ogniwo Sopot - 1999
25. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot - 1999
26. Jakub Burek - Ogniwo Sopot - 2000
27. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew - 1999
28. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew - 1999
29. Adrian Pętlak - Orkan Sochaczew - 1999
30. Mauro Kevin Lazzarii - Orkan Sochaczew - 1999
31. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew - 2000
32. Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew - 2000
33. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce - 1999
34. Kamil Gochnio - Pogoń Siedlce - 2000
35. Adam Litwińczuk - RC Białystok - 1999
36. Oskar Dębiński - UKS Koziołki Biskupice - 2000
 
Zawodnicy rezerwowi:
01. Rafał Zientkowski - Arka Gdynia - 1999
02. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin - 1999
03. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź - 1999
04. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź - 2000
05. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź - 2000
06. Kacper Grynder - Lechia Gdańsk - 2000
07. Patryk Książek - Orkan Sochaczew - 2000
08. Mariusz Brodowski - Orkan Sochaczew - 1999
09. Grzegorz Baczyński - Orkan Sochaczew - 1999
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): 
- strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu.
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).

UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera wojewódzkiego lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 31 31 51).
 
Maciej Sylwester Misiak

U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi Seniorzy 7, XV: Powołania na zgrupowanie w Łodzi - Aktualizacja 3

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.545 liczba odwiedzin od
01.01.2014