POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18 i OKW: Powołania do Miętnego27.07.2016


Zgrupowanie Reprezentacji Polski U18 (roczniki 1999-2000) oraz Okręgowych Kadr Wojewódzkich odbędzie się w dniach 07.08 - 15.08.2016 w Miętnem. Zbiórka zawodników w dniu 07.08.2016 r. do godziny 18.00 w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Głównej 45.
 
Zawodnicy powołani:
01. Michał Czajkowski - Arka Gdynia - 1999
02. Damian Kamrowski - Arka Gdynia 1999
03. Oskar Rudziński - Budowlani Lublin - 1999
04. Rafał Ilczak - Budowlani Lublin - 2000
05. Bartłomiej Daszczyk - Budowlani Lublin - 1999
06. Michał Musur - Budowlani Lublin - 1999
07. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin - 1999
08. Stanisław Kasprzak - Budowlani Lublin - 1999
09. Arkadiusz Korusiewicz - Juvenia Kraków - 1999
10. Michał Jurczyński - Juvenia Kraków - 2000
11. Jakub Rapacz - Juvenia Kraków - 2000
12. Robert Knowa - Juvenia Kraków - 2000
13. Marcjan Krzykawski - Juvenia Kraków - 2000
14. Bartek Janeczko - Juveni Kraków - 2000
15. Patryk Olejnik - KS Budowlani Łódź - 2000
16. Igor Białek - KS Budowlani Łódź - 2000
17. Jakub Szmajewski - KS Budowlani Łódź - 2000
18. Hubert Szmigiel - KS Budowlani Łódź - 2000
19. Michał Kafarski - KS Budowlani Łódź - 1999
20. Paweł Skrobski - KS Budowlan Łódź - 1999
21. Oskar Zieliński - Lechia Gdańsk - 1999
22. Mateusz Redecki - Lechia Gdańsk - 1999
23. Mikołaj Wieczorkowski - Lechia Gdańsk - 2000
24. Konrad Lubczyński - Ogniwo Sopot - 1999
25. Kacper Drewczyński - Ogniwo Sopot - 1999
26. Jakub Burek - Ogniwo Sopot - 2000
27. Patryk Paradowski - Orkan Sochaczew - 1999
28. Krystian Mechecki - Orkan Sochaczew - 1999
29. Adrian Pętlak - Orkan Sochaczew - 1999
30. Mauro Kevin Lazzarii - Orkan Sochaczew - 1999
31. Adrian Nowakowski - Orkan Sochaczew - 2000
32. Hubert Wiśniewski - Orkan Sochaczew - 2000
33. Krystian Olejek - Pogoń Siedlce - 1999
34. Kamil Gochnio - Pogoń Siedlce - 2000
35. Adam Litwińczuk - RC Białystok - 1999
36. Oskar Dębiński - UKS Koziołki Biskupice - 2000
 
Zawodnicy rezerwowi:
01. Rafał Zientkowski - Arka Gdynia - 1999
02. Konrad Posłajko - Budowlani Lublin - 1999
03. Cezary Plesiński - KS Budowlani Łódź - 1999
04. Hubert Lewandowski - KS Budowlani Łódź - 2000
05. Wojciech Nejc - KS Budowlani Łódź - 2000
06. Kacper Grynder - Lechia Gdańsk - 2000
07. Patryk Książek - Orkan Sochaczew - 2000
08. Mariusz Brodowski - Orkan Sochaczew - 1999
09. Grzegorz Baczyński - Orkan Sochaczew - 1999
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w zgrupowaniu): 
- strój do treningu na powietrzu (również opcja dla deszczowej i chłodnej pogody) oraz hali sportowej
- obuwie do treningu na: boisku naturalnym i sztucznym oraz hali sportowej
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu.
- bilety  komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).

UWAGA !!!
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera wojewódzkiego lub klubowego skontaktować się z trenerem Przemysławem Pustkowski tel. 502 31 31 51).
 
Maciej Sylwester Misiak

U20: Powołania na zgrupowanie do Łodzi Seniorzy 7, XV: Powołania na zgrupowanie w Łodzi - Aktualizacja 3
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11