POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.717.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014

90 trenerów na Konferencji w Łodzi! - Aktualizacja28.07.2016


Kurs dla trenerów i instruktorów rugby - „Fundamentalne zasady rugby”
 
Przypominamy wszystkim uczestnikom o zabraniu stroju i obuwia do treningów rugby, 75 % zajęć odbędzie się na boisku. Czynne uczestnictwo w zajęciach praktycznych obowiązkowe.
 
W dniach 29-31.07 w Łodzi odbędzie się Konferencja dla trenerów i instruktorów „Fundamentalne zasady rugby”. Szkolenie będzie co rocznym wymogiem dla każdego trenera i instruktora pracującego z drużynami rugby w Polsce a jego głównym zadaniem będzie unifikacja metod szkolenia w rugby. Liderem konferencji będzie Trener Johannes Gerhardus Groenewald. Po odbyciu szkoleń (Fundamentalne zasady rugby oraz Zaufanie w kontakcie 10 lub 11.09.2016) uczestnicy otrzymują przedłużenie licencji do końca 2017 roku.
 
Polski Związek Rugby pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia uczestników oraz koszty Edukatora i organizacji konferencji w tym 2 manuale/skrypty do kursów napisane przez Trenera Groenewalda. Opłata za Konferencje (Fundamentalne zasady rugby oraz Zaufanie w kontakcie wynosi 77 zł, zawiera opłatę licencyjną oraz t-shirt PZR. Opłatę należy dokonać przelewem na konto Polskiego Związku Rugby http://pzrugby.pl/kontakt (okazać przed kursem potwierdzenia wpłaty lub wpłacić osobiście przed pierwszym kursem podczas rejestracji).
 
Prosimy o pilną informację (m.misiak@pzrugby.pl) jeśli z zapisanych na konferencje trenerów, ktoś nie będzie mógł uczestniczyć.
Przypominamy, iż druga konferencja „Fundamentalne zasady rugby”, odbędzie się 2 – 4 września 2016 również w Łodzi, uczestniczyć w niej będzie kolejnych 60 trenerów i instruktorów.
 
Hostel Molo ul. Okopowa 70/106, 91-849 Łódź, (wjazd od ul. Marysińskiej)
Recepcja: tel.: 42 656 22 69, kom.: 691 411 814,
 
Przyjazd uczestników Konferencji w Łodzi 29 lipca 2016 do godz. 13.30
 
Piątek (29.07.2016)
14.30 – 18.00 Zajęcia: sala konferencyjna Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 Kolacja
19.30 – 21.00 Zajęcia sala konferencyjna (Hostel Molo)
 
Sobota (30.07.2016)
6.30 – Zajęcia, boisko (KS Budowlani Łódź)
8.00 – śniadanie
9.00 – 12.30 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
13.00 – obiad
14.30 – 18.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 Kolacja
19.30 – 21.00 Zajęcia sala konferencyjna
 
Niedziela (31.07.2016)
6.30 – Zajęcia, boisko (KS Budowlani Łódź)
8.00 – śniadanie
9.00 – 12.30 Zajęcia: sala konferencyjna Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
13.00 – obiad
Proszę o wykwaterowanie się po obiedzie do godz. 14.00
14.30 – 18.00 Zajęcia: sala konferencyjna (Hostel Molo), boisko (KS Budowlani Łódź)
18.30 Kolacja
Godz. 19.00 zakończenie konferencji
 
Poniżej lista uczestników:
01.Groenewald Blikkies       PZR - Edukator
02.Kacała Grzegorz               PZR
03.Misiak Maciej                   PZR – KW
04.Krzewicki Krzysztof          Krajowy Oficer PZR
05.Stasiński Tomasz             Poznań
06.Gąsiorowski Łukasz         Ciechanów
07.Długołęcki Adam              Ciechanów
08.Żmuda Trzebiatowski Dariusz    Chojnice
09.Szczygłowski Damian      Chojnice
10.Smukała Maciej               Wolsztyn
11.Dobros Krzysztof             Pabianice
12.Kuligowski Paweł             Siedlce Pogoń
13.Narojek Paweł                 Siedlce Pogoń
14.Grabski Tomasz               Kraków
15.Borowski Paweł               Kraków
18.Sławecki Mateusz            Poznań Chaos
16.Mydlak Piotr                    Poznań Chaos
17.Kościelniak Łukasz           Kraków
19.Formela Tomasz               Sopot PZR
20.Śliwiński Grzegorz            Lechia Gdańsk
21.Pietryk Michał                  Lechia Gdańsk
22.Kachlicki Paweł                Lechia Gdańsk
23.Lipkowski Paweł              Lechia Gdańsk
24.Marciniak Dariusz            Lechia Gdańsk
25.Nowak Paweł                   Lechia Gdańsk
26.Świerczyński Mariusz       Ruda Śląska
27.Urynowicz Wojciech         Kraków
28.Sulima Artur                    Białystok
29.Prokopowicz Paweł          RC Zielona Góra
30.Wielgosz Filip                  RC Zielona Góra
31.Krause Dariusz                RC Zielona Góra
32.Tkaczuk Anna                 Warszawa AZS
33.Grabski Paweł                 Łódź/Warszawa
34.Ingarden Mateusz            Kraków
35.Konieczny Paweł            Leszno
36.Żelaziński Marcin            Kalisz Husaria
37.Wróbel Bogdan                Sochaczew
38.Malesa Tomasz               Sochaczew
39.Bors Leszek                   Olsztyn
40.Lewkowicz Karol             Gietrzwałd
41.Zeszutek Piotr                Sopot
42.Piotrowicz Wojciech        Sopot/Lublin
43.Szczybelski Zdzisław      Warszawa Legia
44.Bosiacki Robert               Gniezno
45.Okapa Krzysztof              PZR Lublin
46.Biskupski Roman             Poznań
47.Kuśnierek Krzysztof        Poznań
48.Odoliński Marek              Kraków
49.Krzypkowski Michał        Częstochowa RC
50.Jakubczak Jakub            Częstochowa RC
51.Więciorek Stanisław         Lublin
52.Stępień Tomasz              Gdynia Arka
53.Szostek Łukasz              Gdynia Arka
54.Stachura Maciej              Gdynia Arka
55.Dąbrowski Paweł            Gdynia Arka
56.Folc Krzysztof                Warszawa Legia
57.Samel Leszek                Kraków Juvenia
58.Bogdan Lewandowski     Łódź KS Budowlani/Ozorków
59.Oleszczuk Aleksander   Czarni Bytom
60.Stempin Michał             Czarni Bytom
61.Rybak Bogusław            Ruda Śląska
62.Łętowski Paweł              Ruda Śląska
63.Kozak Andrzej               PZR Siedlce
64.Lisiewski Jakub             Bolesławiec Husar
65.Urbanowicz Janusz        Pruszcz Gdański
66.Skindel  Marek              Arka Rumia
67.Komisarczuk Dariusz     PZR
68.Sikora Karol                  RK Unisław
69.Wróbel Maciej               RK Unisław
70.Piaskowski Grzegorz     Żmigród
71.Cymerman Mariusz       Pabianice
72.Czyż Karol                   Ogniwo Sopot/Lublin
73.Szczepański Mirosław   Rumia/Łódź
74.Mąkina Arkadiusz         Poznań
75.Kowalski Daniel            Gdynia
76.Kopyt Andrzej               Warszawa
77.Szablewski Łukasz        Ogniwo Sopot
 
Trenerzy z Łodzi bez zakwaterowania z wyżywieniem (ewentualne zakwaterowanie – kontakt z Kierownikiem Wyszkolenia Maciejem Misiak 608 637 504, m.misiak@pzrugby.pl)
78.Zbigniew Grądys             Łódź BBRC
79.Szymon Walczak            Łódź BBRC
80.Marta Jarecka                Łódź BBRC
81.Walczak Michał              Łódź BBRC
82.Przemysław Pustkowski Łódź KS Budowlani/PZR
83.Marek Maciejewski        Łódź KS Budowlani
84.Grzegorczyk Jakub        Łódź
85.Przemysław Pietrzak     Łódź KS Budowlani
86.Jurzysta Zbigniew          Łódź KS Budowlani
87.Żórawski Mirosław          Budowlani Łódź SA
88.Szyburski Przemysław   Budowlani Łódź SA
89.Szulc Krzysztof             Budowlani Łódź SA
90.Bator Jarosław               Łódź
 
Maciej Sylwester Misiak

Seniorzy 7, XV: Powołania na zgrupowanie w Łodzi - Aktualizacja 3 MPS7: Zaproszenie do Gniezna i Sopotu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.717.954 liczba odwiedzin od
01.01.2014