POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 203.10.2014

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz 27.09.2014
 
Mini żak, wyniki:
Biało-Czarni - UKS Lubień 2 :1, 0:2; Biało-Czarni -  SP 17 Nowy Sącz 2:2, 3:4; UKS Lubień - Gorce Raba Niżna 5:1, 3:1; SP 17 Nowy Sącz - Gorce Raba Niżna 2:1, 1:1; Biało-Czarni - Gorce Raba Niżna 3:0, 2:0; UKS Lubień - SP 17 Nowy Sącz 6:1, 4:0
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Biało-Czarni Nowy Sącz; 3. SP 17 Nowy Sącz; 4. Gorce Raba Niżna
 
Żak, wyniki:
Biało-Czarni - Gorce Raba Niżna 1:2, 1:6; UKS Lubień - SP 17 Nowy Sącz 10:1, 7:0; Biało-Czarni - UKS Lubień 0:8, 0:8; SP 17 Nowy Sącz - Gorce Raba Niżna 1:5, 0:6; UKS Lubień - Gorce Raba Niżna 9:2, 3:3; Biało-Czarni - SP 17 Nowy Sącz 3:0, 2:1
Klasyfikacja: 1. UKS Lubień; 2. Gorce Raba Niżna; 3. Biało-Czarni Nowy Sącz; 4. SP 17 Nowy Sącz
 
Puchar Prezydenta Miasta, Siedlce 27-28.09.2014 
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce odbył się w dniach 27-28.09.2014. 
Pierwszego dnia zaplanowano szkolenie licencyjne Rugby Tag w którym wzięło udział 11 przyszłych szkoleniowców, którzy będą pracować z dziećmi w Siedlcach i Powiecie Siedleckim. Szkolenie poprowadziła Anna Tkaczuk, Regionalny Oficer Rozwoju Mazowsza.
Drugiego dnia odbył się turniej, rywalizowano w trzech kategoriach młodzieżowych mini żak, żak i młodzik, rozegrano też Grand Prix Kadetów w Rugby 7. Organizatorami turnieju były MKS Pogoń Siedlce i Miejski Klub Rugby, sędzią głównym był Wiesław Piotrowicz.
 
Mini żak, wyniki;
Budowlani Łódź v UKS Strzała 1:0, MKR Siedlce v Skra Warszawa 0:2, Pogoń Siedlce v UKS Strzała 0:1, Budowlani Łódź v MKR Siedlce 1:1, Pogoń Siedlce v Skra Warszawa 1:4, UKS Strzała v MKR Siedlce 2:0, Pogoń Siedlce v MKR Siedlce 0:4, Skra Warszawa v Budowlani Łódź 1:1, Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 1:3, Skra Warszawa v UKS Strzała 3:2
Klasyfikacja: 1. Skra Warszawa; 2. KS Budowlani Łódź; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. Pogoń Siedlce
 
Żak, wyniki:
Pogoń Siedlce v UKS Strzała 5:0, Budowlani Łódź v MKR Siedlce 4:0, Pogoń Siedlce v MKR Siedlce 7:0, UKS Strzała v Budowlani Łódź 0:5, Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 5:0, MKR Siedlce v UKS Strzała 2:4
Klasyfikacja: 1. Pogoń Siedlce; 2. KS Budowlani Łódź; 3. UKS Strzała; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce
 
Młodzik, wyniki:
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 14:0; Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 0:0; Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 12:7
Klasyfikacja: 1. Pogoń Siedlce; 2. KS Budowlani Łódź
 
Kadet 7, wyniki:
Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 24:0, Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 21:5, Budowlani Lublin v Skra Warszawa 19:10, Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce 26:17, Skra Warszawa v Pogoń Siedlce 26:0, Budowlani Lublin v Skra Warszawa 12:28
Klasyfikacja: 1. Skra Warszawa; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce
 
Poznaliśmy kadrę na Holandię Kadra do lat 19 ponownie w Warszawie
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1