POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kadra do lat 19 ponownie w Warszawie03.10.2014

Ponownie w Warszawie spotkają się zawodnicy kadry do lat 19, spośród których trener Tomasz Borowski dokona wyboru 26 graczy reprezentujących nas w Mistrzostwach Europy w Portugalii (Lizbona, 24.10.-02.11.2014).

Tym razem w grupie 30 powołanych znaleźli się: Sławosz Hodura (Ogniwo Sopot), Bartłomiej Sierant (Juvenia Kraków), Krystian Pogorzelski (KS Budowlani Łódź), Wojciech Kapustka, Oskar Soczewica, Bartosz Kubalewski, Hugon Noszczyk, Kosma Zalewski (Posnania), Kevin Bracik, Radosław Dabkiewicz (Lechia Gdańsk), Przemysław Rajewski, Rafał Biernacki (Pogoń Siedlce), Grzegorz Szczepański, Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin), Jędrzej Nowicki, Łukasz Król, Arkadiusz Gmitrzuk, Daniel Kosiorek, Patryk Kiełsa, Krzysztof Mucha (Skra Warszawa), Patryk Reksulak, Łukasz Kujawa, Marcin Urbaniak, Maciej Kociński (Budowlani SA Łódź), Michał Kępa, Krzysztof PIłowski, Cezary Czarnecki, Jakub Budnik, Kamil Palasik (Orkan Sochaczew), Oskar Zypper (Arka Gdynia),


W rezerwie pozostają: Szymon Chmielewski, Dawid Janasz, Mariusz Sejdak (Orkan Sochaczew), Michał Budzikowski, Marcin Siek, Patryk Paciorek, Karol Król (Skra Warszawa).

Program konsultacji:

Wtorek, 7.10.2014

14.00 - zbiórka stadion Skry Warszawa ul.Wawelska 5

14.30 - trening boisko

16.30 - obiad bar Dzioba

od 17.30 - zakwaterowanie w hotelu

20.00 - kolacja

20.30 - teoria

Środa, 8.10.2014

8.30 - śniadanie

10.00 - wyjazd na trening

11.00 - trening na Skrze

13.00 - obiad

14.00 - wyjazd do Sochaczewa na sparing z Orkanem

17.00 - mecz kontrolny z Orkanem

20.00 - kolacja

20.30 - omówienie meczu

Czwartek, 9.10.2014

8.30 - śniadanie

10.00 - wyjazd na trening

11.00 - trening na Skrze

13.00 - obiad

13.30 - wyjazd do domu.

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 2 Mistrzostwa Polski Kobiet II
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11