POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 166

8.482.182 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kadra do lat 19 ponownie w Warszawie03.10.2014

Ponownie w Warszawie spotkają się zawodnicy kadry do lat 19, spośród których trener Tomasz Borowski dokona wyboru 26 graczy reprezentujących nas w Mistrzostwach Europy w Portugalii (Lizbona, 24.10.-02.11.2014).

Tym razem w grupie 30 powołanych znaleźli się: Sławosz Hodura (Ogniwo Sopot), Bartłomiej Sierant (Juvenia Kraków), Krystian Pogorzelski (KS Budowlani Łódź), Wojciech Kapustka, Oskar Soczewica, Bartosz Kubalewski, Hugon Noszczyk, Kosma Zalewski (Posnania), Kevin Bracik, Radosław Dabkiewicz (Lechia Gdańsk), Przemysław Rajewski, Rafał Biernacki (Pogoń Siedlce), Grzegorz Szczepański, Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin), Jędrzej Nowicki, Łukasz Król, Arkadiusz Gmitrzuk, Daniel Kosiorek, Patryk Kiełsa, Krzysztof Mucha (Skra Warszawa), Patryk Reksulak, Łukasz Kujawa, Marcin Urbaniak, Maciej Kociński (Budowlani SA Łódź), Michał Kępa, Krzysztof PIłowski, Cezary Czarnecki, Jakub Budnik, Kamil Palasik (Orkan Sochaczew), Oskar Zypper (Arka Gdynia),


W rezerwie pozostają: Szymon Chmielewski, Dawid Janasz, Mariusz Sejdak (Orkan Sochaczew), Michał Budzikowski, Marcin Siek, Patryk Paciorek, Karol Król (Skra Warszawa).

Program konsultacji:

Wtorek, 7.10.2014

14.00 - zbiórka stadion Skry Warszawa ul.Wawelska 5

14.30 - trening boisko

16.30 - obiad bar Dzioba

od 17.30 - zakwaterowanie w hotelu

20.00 - kolacja

20.30 - teoria

Środa, 8.10.2014

8.30 - śniadanie

10.00 - wyjazd na trening

11.00 - trening na Skrze

13.00 - obiad

14.00 - wyjazd do Sochaczewa na sparing z Orkanem

17.00 - mecz kontrolny z Orkanem

20.00 - kolacja

20.30 - omówienie meczu

Czwartek, 9.10.2014

8.30 - śniadanie

10.00 - wyjazd na trening

11.00 - trening na Skrze

13.00 - obiad

13.30 - wyjazd do domu.

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 2 Mistrzostwa Polski Kobiet II

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 24% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 166

8.482.182 liczba odwiedzin od
01.01.2014