POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Zaczynamy: Husarz Rugby 201507.03.2016


Już od 8 lat, z inicjatywy „Rugby Barbarians Polska“ i wsparciu Polskiego Związku Rugby, wybieramy w polskim środowisku rugby, laureatów nagrody „Husarz Polskiego Rugby“, która jest symbolem poświęcenia się w dążeniu do sukcesu, nie tylko sportowego, ale i życiowego. Wielu laureatów, to wielce zasłużeni ludzie dla naszego środowiska i polskiego sportu w ogóle.
To wychowawcy i trenerzy wielu pokoleń polskich rugbistów, to wreszcie młodzi adepci, tej trudnej dyscypliny, przed którymi dopiero otwierają się drzwi do kariery.
 
„Husarzy“ to wartości, które niesie z sobą rugby, takie jak: szacunek dla rywala, gra fair-play, praca drużynowa, samodoskonalenie się i wspieranie słabszych. Te wartości to „spirit of the rugby“, które żyją w naszych sercach i umysłach. Choć czasami nie zawsze robimy to świadomie, to każdy rugbista to czuje, od pierwszego dnia, gdy rugby stanęło na jego drodze!
 
W ostatnich latach, udało Nam się wspiąć na wyżyny w organizacji różnych imprez, z rugby na pierwszym planie i z rugby w tle. „Husarze“ pozostają symbolem trwania i rozwijania się rugby w Polsce, nagradzania najlepszych w „duchu rugby“ o czym warto pamiętać!
 
Dlatego już dzisiaj, zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie, w którym wezmą udział członkowie Kapituły oraz kibice i sympatycy rugby.
Będziemy wybierać spośród nominowanych w poszczególnych kategoriach, aby nagrodzić ich podczas meczu reprezentacji w ramach PNE z Belgią 19 marca 2016 roku. 
 
Głosowanie trwać będzie do 18 marca 2016 roku i odbywać się będzie przy współpracy wszystkich portali poświęconych rugby w Polsce.
O wynikach poinformujemy na tychże stronach oraz oficjalnie w czasie meczu.
 
Głosuj na stronie http://rugbyhusarz.pl [kliknij]
 
KS: Konferencja szkoleniowa - wiosna 2016 Kalendarium Rugby Kobiet
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0