POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 162

8.469.605 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 25-26.04.201523.04.2015

 
Największym wydarzeniem nadchodzącego weekendu będzie turniej Mistrzostw Europy U19 w Vichy, Polska w grupie rozstawiona jest z Irlandią, Mołdawią i Łotwą.
Panie będą rywalizować w sobotnim V turnieju Mistrzostw Polski Kobiet, tym razem o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.
W Ekstralidze emocje nieco opadły, Arka zapewniła już sobie awans do finału, a Budowlanym potrzebne jest jeszcze jedno zwycięstwo, potem tylko zagadką będzie miejsce rozegrania finału i oczywiście III miejsce, które będzie wynikało z układu ligowej tabeli.
W I lidze derby Budowlanych, lublinian czeka twardy mecz w Łodzi z przebudowanym zespołem gospodarzy, zaś w derbach Warszawy Frogsi podejmują lidera z Wawelskiej.
Natomiast w II lidze zwycięstwo Czarnych zapewni im udział w meczu o awans do I ligi, a szansę na pierwszą wygraną w sezonie będzie miała zielonogórska Wataha.
Dodatkowe, 5 turnieje regionalne o Mistrzostwo Polski Seniorów 7 zostaną rozegrane w sobotę w Sochaczewie i w niedzielę w Krakowie.
Natomiast w sobotę w Łodzi VIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, Regionalny Turnieje Dzieci i Młodzieży w kategoriach młodzik, żak i mini żak.
 
Mistrzostwa Europy U19 – 25-26.04.2015, Vichy
Z udziałem 16 reprezentacji z Europy
 
V Turniej Mistrzostw Polski Kobiet – 25.04.2015 – Pruszcz Gdański 
godz. 10.00, boisko Centrum Kultury i Sportu, ul. Chopina 34 (Baniewicz- sędzia główny; Bejm, Szczepański, Jasiński- sędziowie turniejowi)
 
Ekstraliga Faza II – runda VIII – 25/26.04.2015
Grupa mistrzowska 
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 14:00; Michałkiewicz, Pawlik, Pantoł; obserwator- Zeszutek)
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 13:00; Jasiński, Baniewicz, Szczepański; obserwator- Jarowicz)
Grupa spadkowa 
KS Posnania Poznań v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 12:00; Reks, Sienkiewicz, Michalik)
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 15:00; Bedyński, Janeczko, Piotrowicz) 
 
I liga – runda IX – 25/26.04.2015 
Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa (sobota, godz. 13:00; Giroud, Jarowicz)
Frogs Warszawa v RKS Skra Warszawa (sobota, godz. 14:00; Janeczko, Piotrowicz)
KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin (sobota, godz. 16:00; Sienkiewicz, Piaskowski)
 
II liga – runda VIII – 25/26.04.2015 
RC Czarni Pruszcz Gdański v KS Rugby Wrocław (sobota, godz. 16:00; Szczepański)
Wataha RC Zielona Góra v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 12:00; Wolsza)
Chaos Poznań v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 15:00; Marciniak)
 
5 Turniej Regionalny MPS7 Centrum - 26.04.2015, Sochaczew
godz. 11.00, boisko MOSiR, ul. Warszawska 80
 
5 Turniej Regionalny MPS7 Południe - 26.04.2015, Kraków
godz. 12.00, boisko Rzemieślniczego Klubu Sportowego Juvenia (Wilk - główny)
 
25.04.2015 : VIII Memoriał im. Mirosława Wojtani, Łódź
godz. 10.00 (młodzicy 9.30), boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5
 
Belgia v Polska: Podziękowania dla kibiców Sprzedaż biletów na Puchar Świata

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 162

8.469.605 liczba odwiedzin od
01.01.2014