POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Belgia v Polska: Podziękowania dla kibiców20.04.2015

 
Kibice, dziękujemy Wam!!! Wiele różnych emocji może kryć się w słowie „dziękuję” - to ważne, bo dziś jest dzień, w którym chcemy podziękować wszystkim kibicom rugby, którzy byli z nami w minioną sobotę. 
 
W naszym „dziękuję” jest:
- serdeczna i szczera wdzięczność za to, że wspieracie nas w trudnej drodze do sportowego i organizacyjnego profesjonalizmu,
- wiara w przyszłe wspólne zwycięstwa – bo z Wami przy polskiej kadrze nie może być inaczej,
- zobowiązanie do walki o ciągłą poprawę naszych wyników – bo Wasze wsparcie zasługuje w podzięce na wyciśnięcie z siebie każdego grama potu, bólu i walki.
 
Dziękujemy tym, którzy kibicowali narodowej reprezentacji tam, w Brukseli, razem z nami wykrzykując w powietrze swoje wsparcie, nadzieję i wiarę do końca. Wielkie wrażenie zrobiła na całej ekipie tak liczna obecność grupy polskich kibiców - a wśród nich szczególnie byłych reprezentantów RP w rugby, którzy do dziś kochają i wspierają dyscyplinę.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy mimo technicznych trudności, przesyłali swoje wsparcie internetowymi ścieżkami, oglądając kadrę dzięki transmisji w internecie.
 
Wiemy, że oczekiwaliście na więcej. My też. Ale jutro też jest  dzień - i choć wiemy, że nasza porażka pozostanie jak zadra pod paznokciem - zapraszamy do Lublina na 9 maja. Z Wami u boku będziemy walczyć aż do skutku!!!
 
Zawodnicy, trenerzy i Zarząd PZR
 
Belgia v Polska w E.K.TV Weekend z rugby 25-26.04.2015
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0