POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Belgia v Polska: Podziękowania dla kibiców20.04.2015

 
Kibice, dziękujemy Wam!!! Wiele różnych emocji może kryć się w słowie „dziękuję” - to ważne, bo dziś jest dzień, w którym chcemy podziękować wszystkim kibicom rugby, którzy byli z nami w minioną sobotę. 
 
W naszym „dziękuję” jest:
- serdeczna i szczera wdzięczność za to, że wspieracie nas w trudnej drodze do sportowego i organizacyjnego profesjonalizmu,
- wiara w przyszłe wspólne zwycięstwa – bo z Wami przy polskiej kadrze nie może być inaczej,
- zobowiązanie do walki o ciągłą poprawę naszych wyników – bo Wasze wsparcie zasługuje w podzięce na wyciśnięcie z siebie każdego grama potu, bólu i walki.
 
Dziękujemy tym, którzy kibicowali narodowej reprezentacji tam, w Brukseli, razem z nami wykrzykując w powietrze swoje wsparcie, nadzieję i wiarę do końca. Wielkie wrażenie zrobiła na całej ekipie tak liczna obecność grupy polskich kibiców - a wśród nich szczególnie byłych reprezentantów RP w rugby, którzy do dziś kochają i wspierają dyscyplinę.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy mimo technicznych trudności, przesyłali swoje wsparcie internetowymi ścieżkami, oglądając kadrę dzięki transmisji w internecie.
 
Wiemy, że oczekiwaliście na więcej. My też. Ale jutro też jest  dzień - i choć wiemy, że nasza porażka pozostanie jak zadra pod paznokciem - zapraszamy do Lublina na 9 maja. Z Wami u boku będziemy walczyć aż do skutku!!!
 
Zawodnicy, trenerzy i Zarząd PZR
 
Belgia v Polska w E.K.TV Weekend z rugby 25-26.04.2015
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 2 9
2 RC Orkan Sochaczew 2 8
3 MKS Ogniwo Sopot 2 6
4 RzKS Juvenia Kraków 2 6
5 OKS Skra Warszawa 1 5
6 MKS Pogoń Siedlce 1 4
7 RC Lechia Gdańsk 2 1
8 RC Arka Gdynia 2 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0