POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 326

7.755.618 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 24-30.09.201524.09.2015


Przed nami drugi, bardzo długi weekend z Pucharem Świata w telewizji Polsat Sport. W kraju rozgrywki I i II ligi, Ekstraligowe spotkania zostały przełożone na termin rezerwowy ze względu na turnieje reprezentacji siódemek seniorów oraz U19. Startuje też pierwszy Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
Puchar Świata w TV Polsat Sport
 
Czwartek 24.09.2015
07:07 Francja v Rumunia, powtórka (Polsat Sport News)
09:07 Szkocja v Japonia, powtórka (Polsat Sport News)
12:30 Australia v Fiji, powtórka (Polsat Sport Extra)
21:00 Nowa Zelandia v Namibia (Polsat Sport Extra)
 
Piątek 25.09.2015
17:45 Argentyna v Gruzja (Polsat Sport News)
 
Sobota 26.09.2015
21:00 Anglia v Walia (Polsat Sport)
23:10 Południowa Afryka v Samoa (Polsat Sport)
 
Niedziela 27.09.2015
13:00 Australia v Urugwaj (Polsat Sport Extra)
22:30 Szkocja v USA (Polsat Sport)
00:30 Irlandia v Rumunia (Polsat Sport)
 
Poniedziałek 28.09.2015
09:10 Australia v Urugwaj, powtórka (Polsat Sport Extra)
11:20 Włochy v Kanada (Polsat Sport Extra)
 
Wtorek 29.09.2015
09:10 Szkocja v USA, powtórka (Polsat Sport Extra)
11:00 Anglia v Walia, powtórka (Polsat Sport)
17:45 Tonga v Namibia (Polsat Sport)
00:20 Tonga v Namibia, powtórka (Polsat Sport Extra)
 
Środa 30.09.2015
07:00 Tonga v Namibia, powtórka (Polsat Sport)
09:10 Irlandia v Rumunia, powtórka (Polsat Sport Extra)
17:07 Irlandia v Rumunia, powtórka (Polsat Sport News)
23:00 Australia v Urugwaj, powtórka (Polsat Sport News)

25-26.09.2015 : SAFLAND Windhoek Sevens (Namibia)
Reprezentacja Polski seniorów
 
26.09.2015 : Octoberfest Sevens (Monachium, Niemcy)
Reprezentacja Polski U19
 
Ekstraliga Faza I – runda V – 26-27.09.2015
Ze względu na udział reprezentacji siódemek seniorów i U19 w turniejach Windhoek 7’s i Octoberfest 7’s wszystkie mecze zostały przełożone na termin rezerwowy 21-22.11.2015
 
I liga – runda IV – 26-27.09.2015
 
KS Rugby Ruda Śląska v Czarni Pruszcz Gdański (przełożony na 07 listopada br.)
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 15.00; Bedyński, Michalik, Pantoł)
KS Budowlani Lublin v RC Legia Warszawa (niedziela, godz.14.00; Marciniak, Szczepański, Janeczko)
 
II liga – runda III – 26-27.09.2015
 
Grupa Południowo/Wschodnia
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Wrocław (sobota, godz. 15.00; Rogowski)
Biało-Czarni Nowy Sącz v Frogs Warszawa (niedziela, godz.13.00; Wilk)
 
Grupa Północ/Zachód
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 13.00; Pawlik)
Alfa Bydgoszcz v Arka Rumia (niedziela, godz. 15.00; Kasperek)
 
26.09.2015 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Nowy Sącz
Stadion MOSiR Zawada, ul. Sportowa 1, godz. 11.00 
 
7: Zmiana terminu 1/2 MP U17 i U19 Rugby TAG na PGE Narodowym!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 326

7.755.618 liczba odwiedzin od
01.01.2014