POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.581.500 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 22-28.10.201522.10.2015


Przed nami szósty, bardzo długi weekend z Pucharem Świata w telewizji Polsat Sport, zobaczymy powtórki ćwierćfinałów i półfinały imprezy. 
W Portugalii, 25 października, rozpoczną się Mistrzostwa Europy U19 z udziałem naszej reprezentacji, rozgrywki potrwają do 1 listopada br., my zaczynamy od meczu z Rumunami.
Na krajowych boiskach rozgrywki mistrzowskie seniorek i seniorów. III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rudzie Śląskiej oraz mecze Ekstraligi, I ligi i II ligi. W Łodzi odbędzie się IV turniej Pucharu Polski w Rugby 7, a w Stolicy "Otwarte Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy"  czyli kolejny Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.
 
Puchar Świata w TV Polsat Sport
 
Czwartek 22.10.2015
09:40 Australia v Szkocja, powtórka (Polsat Sport Extra)
Piątek 23.10.2015
Pierwszy dzień bez meczu rugby od 19.09.2015!
Sobota 24.10.2015
17:00 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, półfinał (Polsat Sport Extra)
00:10 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, powtórka (Polsat Sport Extra)
Niedziela 25.10.2015
11:07 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, powtórka (Polsat Sport News)
17:00 Argentyna v Australia, półfinał (Polsat Sport Extra)
Poniedziałek 26.10.2015
11:20 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, powtórka (Polsat Sport News)
Wtorek 27.10.2015
11:20 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, powtórka (Polsat Sport News)
Środa 28.10.2015
07:00 Południowa Afryka v Nowa Zelandia, powtórka (Polsat Sport News)
11:20 Argentyna v Australia, powtórka (Polsat Sport Extra)
 
25.10-01.11.2015 – Mistrzostwa Europy U19, Lizbona, Portugalia
Belgia, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia.
 
III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet - 24.10.2015 - Ruda Śląska
godz. 09.30, Burloch Arena, ul. Bytomska 15 (Bejm- sędzia główny; Pawlik, Piaskowski- sędziowie turniejowi)
 
Ekstraliga Faza I – runda VIII – 24.10.2015
KS Posnania Poznań V RC Arka Gdynia (sobota, godz. 13.00; Jasiński, Jastrzębski, Marciniak)
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RKS Skra Warszawa (sobota, godz. 14.00; Szczepański, Szostek, Rogowski)
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 16.00; Michałkiewicz, Piotrowicz, Kościelniak)
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk - przełożony na 29.11.2015
 
I liga – runda VII – 24.10.2015
KS Budowlani Łódź v KS Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 11.30; Reks, Pantoł)
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 13.00; Michalik, Janeczko)
RC Legia Warszawa v RC Czarni Pruszcz Gdański (sobota, godz.15.00; Bedyński, Wilk)
 
II liga – runda V – 24-25.10.2015
Grupa północno-zachodnia
Arka Rumia v Chaos Poznań (sobota, godz.13.30; Baniewicz)
Alfa Bydgoszcz v Wataha Zielona Góra (niedziela, godz. 16.00; Kasperek)
Grupa południowo-wschodnia
Frogs Warszawa v Rugby Wrocław (niedziela, godz. 14.00; Wilk)
Biało-Czarni Nowy Sącz v AZS AWF Warszawa (rozegrany awansem 17.10.2015)
 
IV Turniej Pucharu Polski Rugby 7 - 25.10.2015 - Łódź 
godz. 09.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5 (Michalik- sędzia główny Bejm, Michałkiewicz, Pawlik- sędziowie turniejowi)
 
25.10.2015 : Otwarte Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy (RTDiM), Warszawa
godz. 10:30, boisko AZS AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
 
Kobiety zawładną Burloch Areną PPR7: Zmiana ilości drużyn w Łodzi

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.581.500 liczba odwiedzin od
01.01.2014