POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.744.741 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Zmiana ilości drużyn w Łodzi23.10.2015


IV Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę 25.10.2015 r. w Łodzi na stadionie KS Budowlani przy ulicy Górniczej 5. Początek turnieju godz.9.30. Ze względów regulaminowych z turnieju wycofano drużyny Fabrykanci Pabianice oraz KS Budowlani Łódź. Odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz.9.00. Obecność kierowników ekip na odprawie obowiązkowa. Przypominam o wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 500 zł na konto PZR.
 
Grupa A: 1.Tytan Gniezno, 2.Budowlani Łódź SA, 5.RC Częstochowa, 8.Rugby Białystok, 9.GRC Łódź.                                                    
Grupa B: 2.Lechia Gdańsk, 3.RC Orkan Sochaczew, 6.Czarni Bytom, 7.Obeliks Bełchatów, 10.Rugby Olsztyn.
 
       09.30   Tytan - BŁSA
       09.47   Lechia - Orkan
       10.04   RCC - Białystok
       10.21   Czarni - Obeliks
       10.38   GRC - Tytan
       10.55   Olsztyn - Lechia
       11.12   Białystok - BŁSA
       11.29   Obeliks - Orkan
       11.46   RCC - GRC
       12.03   Olsztyn - Czarni
       12.20   Tytan - Białystok
       12.37   Obeliks - Lechia
       12.54   BŁSA - RCC
       13.11   Orkan - Czarni
       13.28   GRC - Białystok
       13.45   Olszyun - Obeliks
       14.02   RCC - Tytan
       14.19   Czarni - Lechia
       14.36   GRC - BŁSA
       14.53   Olsztyn - Orkan
finały
       15.20   o IX m      A5 - B5 finał Bowl
       15.37   o VII m     A4 - B4
       15.54   o V m       A3 - B3  finał Plate
       16.11   o III m      A3 - B2 
       16.28   o I m        A1 - B1 finał Cup
        
 
Uwaga: Proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz punktualne przybycie na turniej.
 
Ireneusz Pietrak
 
Weekend z rugby 22-28.10.2015 Turniej Mistrzów w Krakowie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.744.741 liczba odwiedzin od
01.01.2014