POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.321.364 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 08-09.10.201605.10.2016


Na krajowych boiskach trwają rozgrywki ligowe na wszystkich poziomach, w najbliższy weekend odbędzie się dwanaście spotkań co jest nowym rekordem polskiego rugby. Panie powalczą w drugim turnieju Mistrzostw Polski, a panowie w drugim turnieju w cyklu Pucharu Polski 7, zagrają również grupy młodzieżowe. Serdecznie zapraszamy na sportowe wydarzenia zbliżającego się weekendu!
 
08-09.10.2016 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka IV
Grupa A
MKS Pogoń Siedlce v Arka Gdynia (sobota, godz. 15.00; Szczepański, Marciniak, Piotrowicz)  
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź (niedziela, godz. 15.00; Michałkiewicz, Michalik)
Grupa B
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 14.00; Bedyński, Kościelniak, Piotrowicz)
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 15.00; Reks, Wilk)
Proszowice, stadion MOSiR ul. Parkowa 10
 
08.10.2016 : II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Warszawa
godz. 10.00, Stadion AZS AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
Sędzia główny - Bejm; sędziowie turniejowi - Pawlik, Jastrzębski
 
08.10.2016 - I Liga - Runda I - Kolejka IV  
Skra Warszawa v Arka Rumia (sobota, godz. 14.00; Jasiński, Szostek)
KS Budowlani Łódź v Biało-Czarni Nowy Sącz (sobota, godz. 14.00; Kasperek, Kościelniak)
 
08-09.10.2016 - II Liga - Runda I - Kolejka III
Grupa Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin (niedziela, godz. 14.00; Marciniak)
Wataha Zielona Góra v Posnania Poznań (niedziela, godz. 14.00; Pantoł)
Grupa Wschodnia
Rugby Białystok v Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Rogowski)
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa (niedziela, godz. 13.00; Pawlik)
Grupa Południowa
KS Rugby Ruda Śląska v Miedziowi Lubin (sobota, godz. 17.00; Wilk)
Rugby Wrocław v RC Częstochowa (niedziela, godz. 15.00; Giroud) 
 
09.10.2016 : II Turniej PP Rugby 7, Zduńska Wola
godz. 10.00, stadion MOSiR, ul. Łaska 90
Sędzia główny- Bejm; sędziowie turniejowi- Jastrzębski, Rogowski
 
08.10.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Budowlani Lublin v Legia Warszawa (niedziela, godz. 16.45; Michalik) 
 
09.10.2016 - Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Raba Niżna
 
PPR7: Zaproszenie do Szczecinka MPS7: Zaproszenie do Gniezna - Aktualizacja

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.321.364 liczba odwiedzin od
01.01.2014