POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.455.244 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPS7: Zaproszenie do Gniezna - Aktualizacja05.10.2016


III Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 odbędzie się w niedzielę, 16 października br. w Gnieźnie na obiektach przy ulicy Strumykowej. Początek turnieju godz. 11.00, odprawa techniczna oraz weryfikacja dokumentów godz.10.00.
 
Dywizja I    grupa A: 1.Posnania, 4.RC Orkan Sochaczew, 5.GTR Tytan Gniezno
                 grupa B: 2.Budowlani Łódź SA, 3.Lechia Gdańsk, 6.Czarni Pruszcz Gd.
Dywizja II   grupa C: 7.Juvenia Kraków, 10.Szarża Grudziądz, 11.AZS AWFiS Gdańsk
                 grupa D: 8.Ogniwo Sopot, 9.Pogon Siedlce, 12.Rugby Klub Bełchatów
Dywizja III  grupa E: 13.Rugby Team Olsztyn, 14.Werewolwers Wąbrzeźno, 15.Rugby Klub Toruń, 16.Kaskada Szczecin
            
               Boisko A                                                 Boisko B
godz. 11.00   Orkan - Tytan                  godz. 11.00   Olsztyn - Kaskada
         11.18   Lechia - Czarni                          11.18   Werewolwers -Toruń
         11.36   Szarża - AZS AWFiS                  11.36   Pogoń - Bełchatów
         11.55   Posnania - Orkan                      11.55   Kaskada - Toruń
         12.13   BŁSA - Lechia                           12.23   Olsztyn - Werewolwers
         12.32   Juvenia - Szarża                        12.32   Ogniwo - Pogoń
         12.50   Tytan - Posnania                       12.50   Werewolwers - Kaskada
         13.08   Czarni - BŁSA                            13.08   Toruń - Olsztyn
         13.26   AZS AWFiS - Juvenia                13.26   Bełchatów - Ogniwo
Półfinały
         14.00  I     D1 - B3                                 14.00   II     D2 - C3
         14.18  III   A1 - B2                                  14.18   IV    C2 - D3
         14.36  V    B1 - A2                                 14.36   VI    C1 - A3
Finały
         15.00   o V m    W I - W VI                     15.00   o XI m     L II - L IV
         15.20   o III m   L III - L V                        15.20   o IX m     W II - W IV
         15.40   o  I m    W III - W V                     15.40   o VII m    L I - L IV      
                                 
Uwaga! Część meczy będzie odbywała się na boisku A o syntetycznej nawierzchni proszę przygotować odpowiednie obuwie.
 
Ireneusz Pietrak

Weekend z rugby 08-09.10.2016 RTDiM: Zaproszenie do Jarocina - Aktualizacja 2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.455.244 liczba odwiedzin od
01.01.2014