POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

W Siedlcach zagrają także siódemki 28.03.2014

Sobota, 5 kwietnia 2014 r. ma szansę zostać zapamiętana w Siedlcach jako absolutne święto rugby.
 
Poza emocjami związanymi z meczem seniorów z Mołdawią w ramach Pucharu Europy Narodów tego dnia planowane są turnieje dzieci, międzynarodowy turniej weteranów "Honey Cup" i Międzynarodowy Turniej w Rugby 7, w którym zobaczymy obok reprezentantów Polski, Rumunów i Litwinów.
 
Jeśli dodamy do tego biorących udział w konferencji licencyjnej szkoleniowców i kibiców z niemal całego kraju bez wątpienia miasto to stanie się tego dnia także stolicą naszego sportu.
 
Dyrektorem turnieju będzie dyrektor siedleckiej Pogoni, Pan Dariusz Suski, który zdecyduje o szczegółach zawodów i będzie odpowiadał za ich sprawny przebieg.
 
Wśród powołanych na ten turniej znaleźli się:
Seniorzy: Robert Bosiacki, Daniel Trybus, Daniel Gdula – Posnania; Michał Węzka – Budowlani Lublin; Dawid Plichta, Miłosz Popławski – Orkan; Marek Przychocki – Ogniwo; Mateusz Zajkowski – Lechia; Mateusz Lament – Pogoń Siedlce; Marcin Krześniak – Budowlani SA Łódź; Szymon Sirocki – Arka;
Juniorzy U19: Marcin Urbaniak, Patryk Reksulak - Budowlani SA Łódź; Hugon Noszczyk – Posnania; Radosław Dabkiewicz, Kevin Bracik, Szymon Mrozewski – Lechia; Sławosz Hodura – Ogniwo, Adam Kubisz – Biało-Czarni Nowy Sącz; Łukasz Król – Skra, Wojciech Walas – BBRC Łódź; Bartłomiej Sierant – Juvenia; Krzysztof Piłowski – Orkan; Stefan Olszanski – Dragons Academy.
 
Zbiórka kadrowiczów planowana jest w czwartkowy wieczór, 3 kwietnia o godz. 18.30 w siedleckim hotelu Panorama przy ul. Okrężnej 25.
Turniejowe występy kadry kobiet Ekstraliga: komplet zwycięstw gości
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11