POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.775.139 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turniejowe występy kadry kobiet 27.03.2014

W minioną sobotę, 22.03.2014 w Warszawie odbył się I Wiosenny Międzynarodowy Turniej Kobiet w Rugby 7. Na boisku rywalizowało 8 ekip, a I miejsce wywalczyły Mario Ladies Lechia Gdańsk, choć w rywalizacji wzięły udział reprezentantki Polski i Litwy.
 
Organizatorem udanej imprezy był Klub UKS R.C. HAKA Warszawa oraz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa, a poza emocjami sportowymi nie zabrakło także wieczornego pozbycia się Marzanny. Warty odnotowania jest również start w zawodach żeńskiej drużyny krakowskiej Juvenii.
 
Podział na grupy:
Grupa A: Reprezentacja Polski, Diablice Rugby Ruda Śląska, MIX, AZS AWF Syrenki Warszawa;
Grupa B: Mario Ladies Lechia Gdańsk, Juvenia Kraków, Reprezentacja Litwy, Ladies Frogs Warszawa.
Wyniki:
Polska v Syrenki 29-0, Diablice v Mix 7-10, Litwa v Juvenia 24-0, Lechia v Frogs 45-0, Polska v Mix 28-12, Diablice v Syrenki 19-0, Litwa v Frogs 35-0, Lechia v Juvenia 24-12, Polska v Diablice 26-5, Syrenki v Mix 27-0, Litwa v Lechia 7-33, Frogs v Juvenia 5-17;
faza finałowa: Polska v Litwa 31-0, Frogs v Syrenki 0-28, Diablice v Lechia 0-26, Juvenia v Mix 12-22; o III miejsce: Diablice v Litwa 0-22, Frogs v Mix 0-0, o I miejsce: Polska v Lechia 12-29, Juvenia v Syrenki 10-26.
Końcowa kolejność:
1.Ladies Lechia Gdańsk 2.Polska 3.Litwa 4.Diablice Ruda Śląska 5.AZS AWF Syrenki Haka Warszawa 6.Juvenia Kraków 7.Ladies Frogs Warszawa 8.Mix.
Sędziowie turnieju: Dariusz Reks, Adrian Pawlik oraz Grzegorz Michalik.
 
Teraz przed naszymi seniorkami kolejna akcja startowa, tym razem w Wielkopolsce. W dniach 04-06 kwietnia 2014 roku w Gnieźnie, które niedługo będzie areną zmagań juniorów, podczas Mistrzostw Europy U18. Trzydniową konsultację zakończy niedzielny turniej z udziałem Kadry, Mario Ladies Lechia Gdańsk i Black Roses Posnania.
 
Powołane zawodniczki mają stawić się w hotelu „Lech”, przy ul. Bł. Jolenty 5, w piątek 04 kwietnia do godziny 17:00. Trener przypomina o zabraniu obuwia sportowego na każdą nawierzchnię (w tym na sztuczną)  i stroju na basen, a także ważnych badań sportowych. Zakończenie akcji obiadem, bezpośrednio po meczach.
 
Powołania otrzymały: Agata Ładońska (Błyskawice Wrocław); Anna Tkaczuk (Haka Syrenki AZS AWF Warszawa); Sylwia Gołda, Angelika Piekorz, Stella Klinner (wszystkie Diablice Ruda Śląska); Marta Jarecka (Delia Atomówki Łódź); Martyna Jastrzębska (Ladies Frogs Warszawa); Iwona Zaklikowska, Joanna Kucera (obydwie Juvenia Fortis Kraków); Laura Abucewicz, Marlena Mroczyńska (obydwie Mario Ladies Lechia Gdańsk); Aneta Adamiak (Tygrysice Sochaczew); Agnieszka Kowalczyk (Black Roses Posnania).
Rezerwa: Dominika Żurek (Diablice Ruda Śląska), Aleksandra Drozd (Juvenia Fortis Kraków), Monika Adamiak (Tygrysice Sochaczew), Olga Rolbiecka (Black Roses Posnania), Izabela Słoma  (Haka Syrenki AZS AWF Warszawa), Marta Hoppe (Ladies Frogs Warszawa).
 
Plan akcji:
Piątek, 04.06.2014
18:00- 19:00 – trening techniki indywidualnej na „Orliku” /oświetlenie/
20:15 – odprawa /salka konferencyjna/, czas wolny
Sobota, 05.04.2014
9:30- 11:00 – trening na „Orliku”
16:00 – trening na boisku trawiastym
19:30 – odprawa /salka konferencyjna/
20:30- 21:15 – basen
21:30 – fizjo, czas wolny
Niedziela, 06.04.2014
10:30 – początek gier kontrolnych
14:30 – koniec gier kontrolnych
Wiosenna rywalizacja najmłodszych Poznaliśmy skład na Mołdawię

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.775.139 liczba odwiedzin od
01.01.2014