POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.967.639 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Poznaliśmy skład na Mołdawię 28.03.2014

Po ostatnich treningach w Gdyni (22-23 marca, zdjęcia poniżej) poznaliśmy skład naszej reprezentacji na najważniejszy mecz naszej drużyny rozgrywany wiosną w naszym kraju, w którym naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Mołdawii.
 
Co prawda w składzie gości nie są awizowani występujący w Sale Sharks filar Vadim Cobîlaş i grający w Ospreys młynarz Dmitri Arhip, ale trzeba pamiętać, że zdecydowana większość Mołdawskich graczy reprezentuje czołowe kluby rosyjskie i rumuńskie.
 
Powołania otrzymali: 1.Kaszuba Sławomir 2.Witoszyński Rafał (obaj Lechia) 3.Kwiatkowski Rafał (Arka) 4.Bobryk Kamil (CS Vienne) 5.Janiec Grzegorz (CASE Rugby St. Etienne) 6.Chróściel Adrian (Pogoń Siedlce) 7.Bachurzewski Craig (Glasgow Hawks) 8.Emil Kowalewski (Budowlani SA Łódź) 9.Perzak Karol (Arka) 10.Niedźwiedzki Stanisław (Budowlani  Lublin) 11. Mirosz Michał (Budowlani SA Łódź) 12.Bartoszek Mateusz (Glasgow Hawks) 13.Płonka Marek 14.Majcher Cyprian (obaj Lechia) 15.Szostek Łukasz (Arka) 16.Janeczko Rafał (Lechia) 17.Rakowski Radosław 18.Banaszek Dawid (obaj Arka) 19.Lorentowicz Dawid (Lechia) 20.Szrejber Rafał (Arka) 21.Kwiatkowski Robert (Lechia) 22.Pawelec Robert 23.Gasik Tomasz (obaj Pogoń) 24.Wilczuk Mariusz 25.Rokicki Tomasz (obaj Lechia) 26.Jurkowski Piotr (Orkan);
Rezerwa: 26.Ignaczak Adrian 27.Łuczak Sebastian 28.Żórawski Łukasz (wszyscy Budowlani SA Łódź) 29.Przychodzki Marek (ogniwo) 30.Szypura Bartosz (Posnania) 31.Wierzejski Michał 32.Psuj Piotr (obaj Pogoń), 33.Sirocki Szymon (Arka).
 
Kadrowicze oczekiwani są w gościnnym hotelu Ossa we wtorek, 1 kwietnia do godz. 17.00.
 
Po dwóch dniach treningów, w piątek przeniosą się do Siedlec, gdzie o godzinie 17.00 trenować będą na boisku meczowym, by w sobotę w pełni skoncentrowani wystąpić przeciwko faworyzowanym rywalom.
 
/05.04.2014, godz. 14.00; sędziują: Bryzgalin, Volovik, Kopp; delegat FIRA-AER: Berzin (Rosja)/
 
Wszystkim, którzy nie chcą przegapić tego wydarzenia jeszcze raz przypominamy, że bilety, które dotychczas można było nabyć tylko na www.ebilet.pl są od poniedziałku, 24 marca do kupienia w Parku Wodnym Siedlce, a w sobotę od godziny 10.00 sprzedaż biletów ruszy także w dwóch kasach Stadionu ARM.
 
Tradycyjnie też przewidziana jest pula bezpłatnych biletów dla przedstawicieli klubów. Na listy z zapotrzebowaniem na nie oczekujemy w biurze Związku tylko do 28 marca br.
 
Wnioski o akredytację prasową należy kierować do menedżera reprezentacji na adres: m.brazuk@pzrugby.pl
 
Z pewnością warto też zajrzeć na jeden z najpopularniejszych portali internetowych w naszym kraju wp.pl – gdzie postanowiono przedstawić czytelnikom rugby, Kadrowiczów i zbliżający się mecz…
Zainteresowanych odsyłamy na http://facet.wp.pl/gid,16501216,kat,1034379,galeriazdjecie.html
 
/foto: Dariusz Komisarczuk/
Turniejowe występy kadry kobiet Ekstraliga: komplet zwycięstw gości

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.967.639 liczba odwiedzin od
01.01.2014