POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.560.636 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecze do Irpin16.05.2017

 
W dniach 23-28.05.2017 r. w Irpin (Ukraina) odbędzie się konsultacja i mecze kontrolne reprezentacji Polski U20 w rugby. Zbiórka zawodników i wyjazd autokarem w dniu 23.05.2017 r. z AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 o godz. 18.00 (zawodnicy z Lublina zbierają się o godz. 20.00 przy obiektach KS Budowlani Lublin ul. Krasińskiego 11).
Konsultacja kończy się w dniu 28.05.2017 r. około godz. 9.00 w Warszawie.
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ważny paszport,
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - KS Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SSA
10. Dawid Kinast - Posnania Poznań
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
13. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
14. Szymon Twardowski - Skra Warszawa
15. Dominik Machlik - Posnania Poznań
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
19. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
20. Wojciech Brzezicki - KS Budowlani Lublin
21. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SSA
23. Maciej Grabowski - KS Budowlani Lublin
24. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
25. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
26. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
 
Trener Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14 Ekstraliga: Budowlani SA liderem

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.560.636 liczba odwiedzin od
01.01.2014