POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.455.344 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecze do Irpin16.05.2017

 
W dniach 23-28.05.2017 r. w Irpin (Ukraina) odbędzie się konsultacja i mecze kontrolne reprezentacji Polski U20 w rugby. Zbiórka zawodników i wyjazd autokarem w dniu 23.05.2017 r. z AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 o godz. 18.00 (zawodnicy z Lublina zbierają się o godz. 20.00 przy obiektach KS Budowlani Lublin ul. Krasińskiego 11).
Konsultacja kończy się w dniu 28.05.2017 r. około godz. 9.00 w Warszawie.
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ważny paszport,
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - KS Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SSA
10. Dawid Kinast - Posnania Poznań
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
13. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
14. Szymon Twardowski - Skra Warszawa
15. Dominik Machlik - Posnania Poznań
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
19. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
20. Wojciech Brzezicki - KS Budowlani Lublin
21. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SSA
23. Maciej Grabowski - KS Budowlani Lublin
24. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
25. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
26. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
 
Trener Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14 Ekstraliga: Budowlani SA liderem

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.455.344 liczba odwiedzin od
01.01.2014