POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.742.350 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Powołania na mecze do Irpin16.05.2017

 
W dniach 23-28.05.2017 r. w Irpin (Ukraina) odbędzie się konsultacja i mecze kontrolne reprezentacji Polski U20 w rugby. Zbiórka zawodników i wyjazd autokarem w dniu 23.05.2017 r. z AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 o godz. 18.00 (zawodnicy z Lublina zbierają się o godz. 20.00 przy obiektach KS Budowlani Lublin ul. Krasińskiego 11).
Konsultacja kończy się w dniu 28.05.2017 r. około godz. 9.00 w Warszawie.
 
Zawodnicy muszą posiadać:
- ważny paszport,
- ubrania reprezentacyjne,
- ubrania do treningów w obiektach zamkniętych i otwartych,
- obuwie do treningów i gry (na boisko naturalne i sztuczne),
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej !),
- bilety komunikacji publicznej w obie strony (w celu rozliczenia dojazdu).
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Skład:
01. Patryk Pietrakowski - KS Budowlani Łódź
02. Mateusz Czapiga - Anglia
03. Adrian Potrykus - Anglia
04. Michał Gadomski - Orkan Sochaczew
05. Arkadiusz Dankiewicz - KS Budowlani Lublin
06. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
07. Milan Kossakowski - Lechia Gdańsk
08. Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew
09. Przemysław Serafin - Budowlani Łódź SSA
10. Dawid Kinast - Posnania Poznań
11. Mateusz Nitschke - Ogniwo Sopot
12. Maciej Żarczyński - Sparta Jarocin
13. Miłosz Bracik - Lechia Gdańsk
14. Szymon Twardowski - Skra Warszawa
15. Dominik Machlik - Posnania Poznań
16. Paweł Boczulak - Lechia Gdańsk
17. Adrian Niemiec - Orkan Sochaczew
18. Bartosz Pustkowski - KS Budowlani Łódź
19. Dawid Najdul - Ogniwo Sopot
20. Wojciech Brzezicki - KS Budowlani Lublin
21. Adam Dudek - Pogoń Siedlce
22. Damian Wlaźlak - Budowlani Łódź SSA
23. Maciej Grabowski - KS Budowlani Lublin
24. Artur Ciechanowicz - Ogniwo Sopot
25. Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk
26. Dawid Wesołowski - Lechia Gdańsk
 
Trener Krzysztof Okapa
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14 Ekstraliga: Budowlani SA liderem

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.742.350 liczba odwiedzin od
01.01.2014