POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.256 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U20: Nowa Zelandia Mistrzem Świata19.06.2017


W dniach 31 maja - 18 czerwca br. w Tbilisi rozegrano World Rugby Under 20 Championship czyli Mistrzostwa Świata do lat 20. Ubiegłoroczni mistrzowie, Anglicy nie obronili tytułu ulegając w finale Nowej Zelandii 17:64, brązowe medale wywalczyli rugbiści Południowej Afryki pokonując Francję 37:15.
 
Grupa A
Anglia v Samoa 74:17  
Australia v Walia 24:17
Australia v Samoa 33:26
Anglia v Walia 34:22
Walia v Samoa 54:20
Anglia v Australia 20:19
Kolejność: 1.Anglia; 2.Australia; 3.Walia; 4.Samoa
 
Grupa B
Nowa Zelandia v Szkocja 42:20
Irlandia v Włochy 21:22
Irlandia v Szkocja 28:32
Nowa Zelandia v Włochy 68:26
Szkocja v Włochy 17:16
Irlandia v Nowa Zelandia 3:69
Kolejność: 1.Nowa Zelandia; 2.Szkocja; 3.Włochy; 4.Irlandia
 
Grupa C
Południowa Afryka v Francja 23:23
Argentyna v Gruzja 37:26
Argentyna v Francja 25:26
Południowa Afryka v Gruzja 38:14
Argentyna v Południowa Afryka 14:72
Francja v Gruzja 54:0
Kolejność: 1.Południowa Afryka; 2.Francja; 3.Argentyna; 4.Gruzja
 
Półfinały o miejsca 9-12
Irlandia v Samoa 52:26
Argentyna v Gruzja 25:26
Mecz o XI miejsce
Samoa v Argentyna 42:53 
Mecz o IX miejsce
Irlandia v Gruzja 24:18
 
Półfinały o miejsca 5-8
Australia v Włochy 42:19
Szkocja v Walia 29:25
Mecz o VII miejsce
Walia v Włochy 25:24
Mecz o V miejsce
Szkocja v Australia 24:17
 
Półfinały o miejsca 1-4
Anglia v Południowa Afryka 24:22
Nowa Zelandia v Francja 39:26
Mecz o III miejsce
Południowa Afryka v Francja 37:15
Mecz o I miejsce
Anglia v Nowa Zelandia 17:64
 
PPR7: XIII Turniej w Bytomiu MPK U16: Zakończenie eliminacji

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.256 liczba odwiedzin od
01.01.2014