POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.785.786 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK U16: Zakończenie eliminacji19.06.2017

 
Komunikat Końcowy : Eliminacje MPK, sezon 2016/2017
 
Mecz zaległy: KS Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot 60:7 (27:0) 

Wyniki runda wiosenna
 
VI kolejka 
Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew 5:41 (5:12)
RC Legia Warszawa - KS Budowlani Lublin 12:32 (5:12)
Juvenia Kraków - pauza
 
BBRC Łódź - Lechia Gdańsk  17:33 (5:19)
Ogniwo Sopot - KS Budowlani Łódź 0:63 (0:26)
RC Arka Gdynia - pauza
 
VII kolejka 
KS Budowlani Lublin -  RC Orkan Sochaczew  10:23 (5:5)
Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków  0:15
RC Legia Warszawa - pauza
 
KS Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk 22:17 (8:17)
RC Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 52:10 (28:3)
BBRC Łódź  - pauza
 
VIII kolejka
RC Legia Warszawa - Juvenia Kraków 27:21
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce 48:7 (29:0)
RC Orkan Sochaczew - pauza
 
KS Budowlani Łódź - RC  Arka Gdynia 57:12 (31:7)
Ogniwo Sopot - BBRC Łódź 32:31 (10:7)
Lechia Gdańsk - pauza
 
IX kolejka 
RC Orkan Sochaczew -  Juvenia Kraków 19:14 (12:0)
Pogoń Siedlce - Legia Warszawa  12:17 (0:7)
KS Budowlani Lublin - pauza 
 
BBRC Łódź - KS Budowlani Łódź 12:42 (0:15)
Lechia Gdańsk - RC Arka Gdynia 28:12 (14:0)
Ogniwo Sopot - pauza
 
X kolejka 
RC Orkan Sochaczew - Legia Warszawa 14:3 (7:3)
Juvenia Kraków - KS  Budowlani Lublin 54:17 (19:17)
Pogoń Siedlce - pauza 
 
BBRC Łódź - Arka Gdynia   26:24 (14:7)           
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot  48:10 (31:5) 
KS Budowlani Łódź - pauza

Mecze barażowe 24.06.2017
RC Legia Warszawa – Ogniwo Sopot
BBRC Łódź – Pogoń Siedlce
 
Klasyfikacja po rundzie grupowej:

Grupa Centrum: 

Klub MPK

M

Z

R

P

Pkt.

Bilans

Miejsce

Orkan Sochaczew

8

8

0

0

24

305:51

1

Budowlani Lublin

8

5

0

3

18

188:147

2

Juvenia Kraków

8

4

0

4

17

187:153

3

RC Legia Warszawa

8

3

0

5

14

116:213

4

Pogoń Siedlce

8

0

0

8

8

53:285

5

Do turnieju finałowego awansują drużyny z miejsc 1-3, drużyny 4,5 rozegrają mecze barażowe.
 
Grupa Północ:

Klub MPK

M

Z

R

P

Pkt.

Bilans

Miejsce

KS Budowlani Łódź

8

6

0

2

20

341:104

1

Lechia Gdańsk

8

6

0

2

20

221:124

2

Arka  Gdynia

8

5

0

3

18

203:176

3

BBRC Łódź

8

2

0

6

12

217:270

4

Ogniwo Sopot

8

1

0

7

10

77:396

5

Drużyna KS Budowlani Łódź wyprzedziła drużynę RC Lechia Gdańsk korzystniejszym bilansem bezpośrednich spotkań
Do turnieju finałowego awansują drużyny z miejsc 1-3, drużyny 4,5 rozegrają mecze barażowe.

Jacek Zalejarz
komisarz rozgrywek, eliminacji MPK 2016/2017
 
U20: Nowa Zelandia Mistrzem Świata World Rugby Nations Cup dla Urugwaju

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.785.786 liczba odwiedzin od
01.01.2014