POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.374 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18 7: Polska na ME w Heidelbergu10.09.2017

 
Reprezentacja Polski U18 w Rugby 7 w dniach 09-10 września br. brała udział w Mistrzostwach Europy w Heidelbergu zajmując XIII miejsce w stawce szesnastu najlepszych zespołów europejskich.
 
Mecze grupowe
Polska v Rumunia 7:28
Punkty: Michał Jurczyński 5 (P), Oscar Kolowski 2 (pd).
Polska v Francja 5:52
Punkty: Hubert Lewandowski 5 (P).
Polska v Belgia 19:12
Punkty: Michał Jurczyński 10 (2P), Arek Korusiewicz 5 (P), Oscar Kolowski 4 (2pd).
Ćwierćfinał Bowl/Shield
Polska v Rosja 17:28
Punkty: Oscar Kolowski 7 (P, pd), Michał Jurczyński 5 (P), Hubert Lewandowski 5 (P).
Półfinał Shield
Polska v Litwa 24:5
Punkty: Michał Jurczyński 10 (2P), Jakub Kamiński 5 (P), Arek Korusiewicz 5 (P), Oscar Kolowski 4 (2pd).
Finał Shield
Polska v Luksemburg 26:7
Punkty: Oscar Kolowski 11 (P, 3pd), Michał Jurczyński 10 (2P), Jakub Kamiński 5 (P).
 
Kolejność ME: 1.Irlandia; 2.Francja; 3.Anglia; 4.Walia; 5.Portugalia; 6.Hiszpania; 7.Gruzja; 8.Rumunia; 9.Włochy; 10.Rosja; 11.Niemcy; 12.Belgia; 13.Polska; 14.Luksemburg; 15.Litwa; 16.Izrael.
 
Zawodnicy: Jakub Kamiński - kapitan, Michał Jurczyński, Arek Korusiewicz, Kacper Drewczynski, Oscar Kolowski, Michał Mosir, Marcjan Krzykawski, Daniel Woźniak, Maurokevin Lazzari, Hubert Lewandowski, Oskar Dębiński, Jakub Rapacz.
Kadra: Trener- Jakub Seklecki, kierownik- Jakub Lisiewski, fizjo- Robert Bulik.
 
Jakub Lisiewski
 
II liga - Runda II - Kolejka I 60-lecie Polskiego Związku Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.374 liczba odwiedzin od
01.01.2014