banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.201 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga - Runda II - Kolejka I10.09.2017

 
09-10.09.2017 - II liga - Runda II (Play Off) - Kolejka I
 
Rozgrywki II ligi weszły w fazę Play Off czyli II Rundę, drużyny zostały podzielone na cztery grupy, które w systemie "mecz i rewanż" grają odpowiednio o miejsca I, IV, VII i X.
 
O I miejsce
AZS AWF Warszawa v Arka Rumia 31:45 (19:14)  /Dariusz Reks/
Punkty AZS AWF: Mateusz Kocoń 11 (P, 3pd), Miłosz Krasiński 10 (2P), Piotr Dąbkowski 5 (P), Guillaume Leroux 5 (P).
Punkty Arka: Jakub Smoliński 10 (2P), Paweł Grzenkowicz 10 (2P), Mateusz Bartkowiak 10 (5pd), Konrad Chromiński 5 (P), Karol Bela 5 (P).
Żółte kartki: Serkii Kariberda i Sebastian Sosnowski (obaj AZW AWF).
 
O IV miejsce
Legia Warszawa v Sparta Jarocin 50:24 (33:10)  /Andrzej Pantoł/
Punkty Legia: Daniel Szczepaniak 10 (2P), Jakub Mitek 10 (5pd), Michał Pazio 5 (P), Krzysztof Kucharski 5 (P), Adam  Wojtacki 5 (P), Wojciech Borys 5 (P), Łukasz Zimny 5 (P), Dariusz Hęciak 5 (P).
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 11 (P, 3pd), Jacek Idzikowski 5 (P), Błażej Kalinowski 5 (P), Kacper Włodarek 3 (K).
 
O VII miejsce
Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz - przełożony na 05.11.2017 
 
O X miejsce
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań 3:36 (0:17)  /Adrian Pawlik/
Punkty Mazovia: Artur Wadas 3 (P).
Punkty Chaos: Rafał Słomiński 11 (P, 3pd), Krzysztof Peda 5 (P), Bartosz Kasiński 5 (P), Piotr Kaszkowiak 5 (P), Jacek Biskupski 5 (P), Mateusz Sawicki 5 (P).
Żółta kartka: Jakub Frąszczak (Mazovia).
 
60-lecie PZR: II Turniej MPS7 U18 7: Polska na ME w Heidelbergu
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.201 liczba odwiedzin od
01.01.2014