POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Tournee europejskich drużyn06.07.2017

 
W maju zakończyły się ostatnie rozgrywki międzynarodowe i ligowe w Europie, a w czerwcu reprezentacje Starego Kontynentu ruszyły w światowe tournee na Antypody rozegrać dwa-trzy test mecze. 
 
Anglia w Argentynie
10.06.2017, San Juan : Argentyna v Anglia 34:38
17.06.2017, Santa Fe : Argentyna v Anglia 22:35
 
Francja w Południowej Afryce
10.06.2017, Pretoria : Południowa Afryka v Francja 14:37 
16.06.2017, Południowa Afryka A v French Barbarians 36:28
17.06.2017, Durban : Południowa Afryka v Francja 37:15
23.06.2017, Południowa Afryka A v French Barbarians 48:24
24.06.2017, Johannesburg : Południowa Afryka v Francja 35:12
 
Gruzja w Kanadzie, USA i Argentynie
10.06.2017, Calgary : Kanada v Gruzja 0:13
17.06.2017, Kennesaw : USA v Gruzja 17:21
24.06.2017, San Salvador : Argentyna v Gruzja 45:29
 
Irlandia w USA i Japonii
10.06.2017, Newark : USA v Irlandia 19:55
17.06.2017, Shizuoka : Japonia v Irlandia 22:50 
24.06.2017, Tokyo : Japonia v Irlandia 13:35
 
Rumunia w Japonii i Kanadzie
10.06.2017, Kumamoto : Japonia v Rumunia 33:21
17.06.2017, Edmonton : Kanada v Rumunia 9:25
24.06.2017, Bukareszt : Rumunia v Brazylia 56:5
 
Portugalia w Brazylii
10.06.2017, Sao Paulo : Brazylia v Portugalia 25:21
 
Walia w Nowej Zelandii i Samoa
16.06.2016, Auckland : Tonga v Walia 6:24 
23.06.2017, Apia : Samoa v Walia 17:19
 
Włochy w Fiji i Australii
17.06.2017, Suva : Fiji v Włochy 22:19
24.06.2017, Brisbane : Australia v Włochy 40:27
 
Szkocja w Australii i Fiji
17.06.2017, Sydney : Australia v Szkocja 19:24
24.06.2017, Suva : Fiji v Szkocja 27:22
 
Inne mecze
28.05.2017, Londyn : Anglia v Barbarians 28:14
01.06.2017, Belfast : Ulster v Barbarians 28:43
10.06.2017, Melbourne : Australia v Fiji 37:14
16.06.2017, Auckland : Nowa Zelandia v Samoa 78:0
 
Finały MPK: Dzień pierwszy Finały MPK: Dzień drugi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11