POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 71

9.977.540 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finały MPK: Dzień pierwszy05.07.2017


KOMUNIKAT Nr 1
MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W RUGBY
Łódź  05.07.2017 r.
 
RC Orkan Sochaczew - BBRC Łódź  52:3 (33:0) 
Punkty Orkan: Szwarc Michał 15; Kocimski Igor 12; Zieliński Kamil 5; Panek Mateusz 5; Mroziński Jan 5; Rogowski Łukasz 5; Szwarc Paweł 5. 
Punkty BBRC: Morawski Bartosz 3.
 
KS Budowlani Lublin - RC Arka Gdynia  73:3 (40:0)
Punkty Budowlani: Siedlecki Paweł 23; Litke Krystian 20; Brożek Gabriel 10; Dec Jakub 5; Gilas Przemysław 5; Tomaszewski Dominik 5; Kędzielski Grzegorz 5.
Punkty Arka: Mochyła Dominik 3. 
Czerwona kartka: Patschull Krzysztof (Arka)
 
KS Budowlani Łódź - RC Legia Warszawa 22:19 (12:7)
Punkty Budowlani: Piórkowski Filip 7; Zjawiony Mateusz 5; Kwiatkowski Kacper 5; Puchalski Tomasz 5
Punkty Legia: Wielądek Mateusz 5; Głodowski Filip 5; Dalba Albert 5; Lech Mieszko 4.
Żółta kartka: Piórkowski Filip (Budowlani).  
 
RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 6:66 (0:40)
Punkty Lechia: Jopek Jakub 6.
Punkty Juvenia: Bryl Artur 16; Morus Marcin 15; Socha Aleksander 10; Madej Rafał 10; Wojtyczka Wiktor 5; Polakiewicz Mateusz 5; Cholewa Bartłomiej 5.
 
Grupa A 
1. KS  Budowlani Lublin  3 pkt (73:3)
2. RC Orkan Sochaczew   3 pkt (52:3)
3. BBRC Łódź  1 pkt (3:52)
4. RC Arka Gdynia 1 pkt (3:73)
  
Grupa B
1. RzKS Juvenia Kraków 3 pkt (66:6)
2. KS Budowlani Łódź  3 pkt (22:19)
3. RC Legia Warszawa 1 pkt (19:22)
4. RC Lechia Gdańsk 1 pkt (6:66)
 
SĘDZIA GŁÓWNY
Wiesław Piotrowicz

Nabór Legia Dziewczyny Tournee europejskich drużyn

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 71

9.977.540 liczba odwiedzin od
01.01.2014