banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 322

7.710.251 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 1206.11.2017

 
Wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży rozegranego w dniu 05 listopada br. w Sopocie.
 
MINI ŻAK:
 
Faza grupowa:
Grupa A: Tur I – Arka II Rumia 3:0, Lechia II, Arka III Gdynia 0:3, Ogniwo II – Tur I 0:5, Arka II Rumia – Lechia II 3:0, Ogniwo II – Arka III Gdynia 0:3, Tur I – Lechia II 6:0, Arka II Rumia – Ogniwo II 2:1, Arka III Gdynia – Tur I 0:3, Ogniwo II – Lechia II 2:2, Arka II Rumia – Arka III Gdynia 3:0
Grupa B: Arka I Gdynia – Arka III Rumia 5:1, Ogniwo I – Czarni I 2:4, Tur II – Arka I Gdynia 2:6, Arka III Rumia – Ogniwo I 1:2, Tur II – Czarni I 1:5, Arka I Gdynia – Ogniwo I 5:1, Arka III Rumia – Tur II 2:3, Czarni I – Arka I Gdynia 3:5, Tur II – Ogniwo I 4:2, Arka III Rumia – Czarni I 0:4
Grupa C: Arka I Rumia – Lechia I 1:6, Ogniwo III – Arka II Gdynia 5:0, Czarni II – Arka I Rumia 0:5, Lechia I – Ogniwo III 0:2, Czarni II – Arka II Gdynia 3:5, Arka I Rumia – Ogniwo III 2:3, Lechia I – Czarni II 7:0, Arka II Gdynia – Arka I Rumia 1:4, Czarni II – Ogniwo III 0:7, Lechia I – Arka II Gdynia 7:0 
 
Faza finałowa:
Miejsca XIII – XV
Lechia II – Arka Rumia III 1:2
Lechia II – Czarni II 3:3
Arka Rumia III – Czarni II 4:4
 
Miejsca X – XII
Ogniwo II – Ogniwo I 2:2
Ogniwo II – Arka II Gdynia 3:3
Ogniwo I – Arka II Gdynia 1:0
 
Miejsca VII – IX
Arka III Gdynia – Tur II 4:2
Arka III Gdynia – Arka I Rumia 2:5
Tur II – Arka I Rumia 1:5
 
Miejsca IV – VI
Arka II Rumia – Czarni I 6:0
Arka II Rumia – Lechia I 2:4
Czarni I – Lechia I 0:6
 
Miejsca I – III
Tur I – Arka I Gdynia 2:1
Tur I – Ogniwo III 1:1
Arka I Gdynia – Ogniwo III 1:0

Klasyfikacja końcowa: 
1. Tur I Chojnice
2. Arka I Gdynia
3. Ogniwo III Sopot
4. Lechia I Gdańsk
5. Arka II Rumia
6. Czarni I Pruszcz Gdański
7. Arka I Rumia
8. Arka III Gdynia
9. Tur II Chojnice
10. Ogniwo I Sopot
11. Ogniwo II Sopot
12. Arka II Gdynia
13. Arka II Rumia
14. Czarni II Pruszcz Gdański
15. Lechia II Gdańsk
 
 
ŻAK:
 
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 0:12
Arka Gdynia – Czarni Pruszcz 3:2
Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz 7:0
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 0:10
Ogniwo Sopot – Czarni Pruszcz 9:0
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 0:5
Klasyfikacja końcowa:
1. Ogniwo Sopot
2. Arka Gdynia
3. Lechia Gdańsk
4. Czarni Pruszcz Gdański
 
 
MŁODZIK:
 
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 7:21
Lechia Gdańsk – Czarni Pruszcz/Arka Rumia 35:7
Arka Gdynia - Czarni Pruszcz/Arka Rumia 50:0
Klasyfikacja końcowa:
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia
 
Bartosz Olszewski
Dyrektor MKS Ogniwo
 
U18: Powołania na konsultację do Spały - Aktualizacja Listopadowe tournee 01/2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Mołdawia

Rugby Europe Trophy
Gdańsk, 18.11.2017

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 322

7.710.251 liczba odwiedzin od
01.01.2014