POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.474 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U18: Powołania na konsultację do Spały - Aktualizacja06.11.2017

 
Powołania zawodników na konsultację selekcyjną U-18 w dniach 08-12 listopada 2017 COS w Spale.
Dodatkowe powołania: 
Michał Jurczyński, Aleksander Mucha i Paweł Siedlecki.
 
RC Orkan Sochaczew: Gołębiowski Antonii, Getka Kacper, Mroziński Jan, Panek Mateusz, Misiak Sebastian, Książek Patryk, Król Jasiek, Nowakowski Adrian, Tarmanowski Maksymilian, Szufliński Kacper, Lewandowski Hubert, Kitliński Sebastian
 
RC Lechia Gdańsk- Burek Jakub, Markowski Jakub, Wieczorkowski Mikołaj, Górniewicz Igor
 
KS Budowlani Lublin- Ilczak Rafał, Sałatka Karol, Tomaszewski Dominik, Brożek Gabriel, Siedlecki Paweł, Mucha Aleksander 
 
KS Budowlani Łódź- Białek Igor, Gryżewski Maciej, Olejnik Patryk, Nejc Wojciech
 
RzKS Juvenia Kraków- Skoczeń Bartłomiej, Morus Marcin, Bryl Artur, Krzykawski Marcian, Dębiński Oskar, Knowa Robert, Janeczko Bartłomiej, Polakiewicz Mateusz, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał

Husar Bolesławiec- Jasiński Patryk
 
North Petherton RFC (Anglia): Łuczka Eryk
 
Zawodnicy rezerwowi: 
RC Orkan Sochaczew- Wiśniewski Hubert, Xsavier Starr
 
Zbiórka Reprezentacji U-18 w środę 08.11.2017 w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz
http://spala.cos.pl/90/kontakt 
Przyjazd do godziny 18.00.
 
Zawodnicy muszą posiadać́ (jako warunek dopuszczenia do udziału w akcji):
- sprzęt do treningu rugby
- obuwie do treningu i gry na boisku trawiastym, sztucznym 
- ważne badania lekarskie o zdolnoś́ci do gry w rugby
- pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd na miejsce zbiórki i powrót do domu. 
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus).
  
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do niedzieli 05 listopada 2017 do godz. 22.00.
             
Krzysztof Krzewicki
 
PPR7: V turniej w Gnieźnie Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 12

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.474 liczba odwiedzin od
01.01.2014