POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Najbliższe plany kadry juniorów29.01.2015

Już w sobotę nasza kadra przygotowująca się do występu w MEJ w Tuluzie (27.03.-04.04.2015) rozegra ostatecznie w Mariampolu, a nie jak wcześniej planowano w Kownie, rewanżowy mecz z reprezentacją Litwy. Co więcej ponownie będzie możliwość obejrzenia go w internecie (http://imprezylive.pl/).

Litwa U18 v Polska U18 (Mariampol, 31.01.2015 godz. 13.00)

Tymczasem ich o rok strasi koledzy (U19), dla których impreza mistrzowska odbędzie się nieco później (Vichy, 24-26.04.2015) trenować będą 7-osobową odmianę gry na nowym obiekcie w Gnieźnie.

Tydzień później (8 lutego) na boisku OSiR Bemowo przy ulicy Obrońców Tobruku 11 dojdzie z kolei do konfrontacji 15-osobowych drużyn osiemnastolatków i dziewiętnastolatków.

Polska U19 v Polska U18 (OSiR Bemowo, 8.02.2015 godz. 12.00)

Na tą akcję trener starszego rocznika, Tomasz Borowski powołał następujących graczy:

Budowlani Łódź: Kociński Maciej, Pogorzelski Krystian, Radwański Dawid, Similski Piotr, Miśkiewicz Marek;
Orkan Sochaczew: Budnik Jakub, Palasik Kamil, Kępa Michał, Janasz Dawid, Pamieta Daniel; 
Budowlani Lublin: Lubisz Wojtek;
Posnania Poznań; Soczewica Oskar, Zalewski Kosma, Kubalewski Bartosz, Olejnik Hubert;
Skra Warszawa: Budzikowski Michał, Nowicki Gerwazy, Król Łukasz, Dytkiewicz Michał;  
Arka Gdynia: Zypper Oskar, Komosiński Daniel, Kaczmar Mateusz, Szyc Mateusz, Steindl Partyk, Kamiński Arek;
Lechia Gdańsk: Mrożewski Szymon.

Rezerwa: 1.Szałaj Damian – Orkan Sochaczew, 2.Bońkowski Krzysztof  -  Skra Warszawa, 3.Paciorek Patryk  - Skra Warszawa, 4.Siek Marcin   - Skra Warszawa.

Plan ich krótkiej konsultacji przewiduje:

07.02.2015

18.00 - przyjazd do hotelu 212 przy ul. Górczewskiej 212 (dawna "Tina")

19.00 - kolacja

20.00 - sprawy organizacyjne, spotkanie z trenerami

08.02.2015

7.30 - śniadanie

12.00 - mecz kontrolny z kadrą do lat 18

14.30 - obiad

15.00 - zakończenie zimowej konsultacji.

Puchar Złotej Koniczynki w rękach Kasztanów Eliminacje do European Rugby Challenge Cup
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1