POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

9.998.780 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mazowieckie: Półfinałowy turniej SLRT30.11.2017

 
W dniu 27 listopada 2017 r. szkoły podstawowe rywalizowały Półfinałowym Turniej Szkolnej Ligi Rugby TAG województwa mazowieckiego w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży''. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie.
 
Kategoria klas IV
SP 3 Sochaczew - SP Rybno 5:1
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 4:5
SP 3 Sochaczew - SP Międzyborów 6:4
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 3:2
SP 3 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 7:2
SP Rybno - SP Międzyborów 4:4
Klasyfikacja:
1. SP 3 Sochaczew
2. SP Międzyborów
3. SP 2 Sochaczew
4. SP Rybno
Najlepszy zawodnik: Chlebowski Jan
 
Kategoria klas V
SP 2 Sochaczew - SP 4(I) Sochaczew 6:2
SP Międzyborów - SP 4(II) Sochaczew 2:1
SP 2 Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 3:3
SP Międzyborów - SP 4(I) Sochaczew 6:1
SP 4(I) Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 1:8
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 0:7
Klasyfikacja:
1. SP Międzyborów
2. SP 4(II) Sochaczew
3. SP 2 Sochaczew 
4. SP 4(I) Sochaczew
Najlepszy zawodnik: Brudko Franciszek
 
Kategoria klas VI
SP 4 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 11:0
SP 4 Sochaczew - SP Rybno 5:0
SP 2 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 4 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 3:4
SP Rybno - SP Nowa Sucha 2:1
Klasyfikacja: 
1. SP 2 Sochaczew 
2. SP 4 Sochaczew
3. SP Rybno
4. SP Nowa Sucha
Najlepszy zawodnik: Nowakowski Michał 
 
Krajowy Oficer
Krzysztof Krzewicki
 
Decyzja Komisji Gier i Dyscypliny Africa Cup 2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

9.998.780 liczba odwiedzin od
01.01.2014