POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mazowieckie: Półfinałowy turniej SLRT30.11.2017

 
W dniu 27 listopada 2017 r. szkoły podstawowe rywalizowały Półfinałowym Turniej Szkolnej Ligi Rugby TAG województwa mazowieckiego w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży''. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie.
 
Kategoria klas IV
SP 3 Sochaczew - SP Rybno 5:1
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 4:5
SP 3 Sochaczew - SP Międzyborów 6:4
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 3:2
SP 3 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 7:2
SP Rybno - SP Międzyborów 4:4
Klasyfikacja:
1. SP 3 Sochaczew
2. SP Międzyborów
3. SP 2 Sochaczew
4. SP Rybno
Najlepszy zawodnik: Chlebowski Jan
 
Kategoria klas V
SP 2 Sochaczew - SP 4(I) Sochaczew 6:2
SP Międzyborów - SP 4(II) Sochaczew 2:1
SP 2 Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 3:3
SP Międzyborów - SP 4(I) Sochaczew 6:1
SP 4(I) Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 1:8
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 0:7
Klasyfikacja:
1. SP Międzyborów
2. SP 4(II) Sochaczew
3. SP 2 Sochaczew 
4. SP 4(I) Sochaczew
Najlepszy zawodnik: Brudko Franciszek
 
Kategoria klas VI
SP 4 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 11:0
SP 4 Sochaczew - SP Rybno 5:0
SP 2 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 4 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 3:4
SP Rybno - SP Nowa Sucha 2:1
Klasyfikacja: 
1. SP 2 Sochaczew 
2. SP 4 Sochaczew
3. SP Rybno
4. SP Nowa Sucha
Najlepszy zawodnik: Nowakowski Michał 
 
Krajowy Oficer
Krzysztof Krzewicki
 
Decyzja Komisji Gier i Dyscypliny Africa Cup 2017
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11