POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.475.934 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mazowieckie: Półfinałowy turniej SLRT30.11.2017

 
W dniu 27 listopada 2017 r. szkoły podstawowe rywalizowały Półfinałowym Turniej Szkolnej Ligi Rugby TAG województwa mazowieckiego w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży''. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie.
 
Kategoria klas IV
SP 3 Sochaczew - SP Rybno 5:1
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 4:5
SP 3 Sochaczew - SP Międzyborów 6:4
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 3:2
SP 3 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 7:2
SP Rybno - SP Międzyborów 4:4
Klasyfikacja:
1. SP 3 Sochaczew
2. SP Międzyborów
3. SP 2 Sochaczew
4. SP Rybno
Najlepszy zawodnik: Chlebowski Jan
 
Kategoria klas V
SP 2 Sochaczew - SP 4(I) Sochaczew 6:2
SP Międzyborów - SP 4(II) Sochaczew 2:1
SP 2 Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 3:3
SP Międzyborów - SP 4(I) Sochaczew 6:1
SP 4(I) Sochaczew - SP 4(II) Sochaczew 1:8
SP 2 Sochaczew - SP Międzyborów 0:7
Klasyfikacja:
1. SP Międzyborów
2. SP 4(II) Sochaczew
3. SP 2 Sochaczew 
4. SP 4(I) Sochaczew
Najlepszy zawodnik: Brudko Franciszek
 
Kategoria klas VI
SP 4 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 2 Sochaczew - SP Rybno 11:0
SP 4 Sochaczew - SP Rybno 5:0
SP 2 Sochaczew - SP Nowa Sucha 11:0
SP 4 Sochaczew - SP 2 Sochaczew 3:4
SP Rybno - SP Nowa Sucha 2:1
Klasyfikacja: 
1. SP 2 Sochaczew 
2. SP 4 Sochaczew
3. SP Rybno
4. SP Nowa Sucha
Najlepszy zawodnik: Nowakowski Michał 
 
Krajowy Oficer
Krzysztof Krzewicki
 
Decyzja Komisji Gier i Dyscypliny Africa Cup 2017

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.475.934 liczba odwiedzin od
01.01.2014