POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPJ: Rozstawienie turnieju finałowego11.07.2017

 
Komunikat Organizacyjny MPJ/OOM 2017
 
Rozstawienie oraz harmonogram meczów w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Juniorów XV U18/ XXIII Ogólnopolskiej  Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich : 18-23.07.2017 Siedlce.
Wszystkie mecze rozegrane zostaną na boiskach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6, boisko główne i boisko boczne.
 
Grupa A
1. RC Orkan Sochaczew
2. KS Budowlani Łódź
3. RC Lechia Gdańsk
 
Grupa B
1. RC Arka Gdynia
2. KS Budowlani Lublin
3. RzKS Juvenia Kraków
 
18.07.2017r, środa:
do 18.00: przyjazd uczestników
20.00: odprawa techniczna, sala konferencyjna Parku Wodnego, ul. Jana Pawła II 6
 
19.07.2017r, środa:
10.00: uroczyste otwarcie zawodów na płycie boiska głównego
11.00: KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
12.00: RC Arka Gdynia v KS Budowlani Lublin
13.00: RC Orkan Sochaczew v  RzKS Juvenia Kraków
 
20.07.2017r, czwartek:
10.00: RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
11.00: KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
12.00: RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
 
21.07.2017r, piątek:
10.00: RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
11.00: RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków
12.00: KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin
 
22.07.2017r, sobota - dzień wolny
9.00-10.00: wstęp wolny do Parku Wodnego Siedlce
 
23.07.2017r, niedziela:
Finały (na podstawie wspólnej tabeli po 3 meczach)
10.00: Mecz o miejsce V
11.00: Mecz o miejsca III
12.00: Mecz o miejsca I
13.30: uroczyste zakończenie turnieju
 
Finałowy Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Mistrzostw Polski Juniorów (OOM) sezon 2016-2017 zatwierdzonym przez Zarząd PZR w dniu 16.09.2016r
 
Działacze, Trenerzy, Wychowawcy Młodzieży Jesień 2017: Reprezentacja XV i Ekstraliga
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11