POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.329.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Jesień 2017: Reprezentacja XV i Ekstraliga11.07.2017

 
Jesień 2017: Terminarz Reprezentacja XV i Ekstraligi
 
19/20.08.2017 - I Runda - VIII kolejka  
Juvenia Kraków - Budowlani Łódź SA
Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce
 
26/27.08.2017 - I Runda - IX kolejka  
Drużyny posiadające w swoich składach zawodników powołanych na ME U20 mogą bez protestu drużyny przeciwnej przełożyć mecz na termin rezerwowy.
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA
 
29.08 - 02.09.2017
Konsultacja Kadry XV
 
06 - 09.09.2017
Konsultacja Kadry XV oraz mecz kontrolny
 
09.09.2017 - 60-lecie Polskiego Związku Rugby, Łódź
Mecz kontrolny reprezentacji Polski XV
 
16.09.2017 - I Runda - X kolejka - termin obligatoryjny
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA
KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk
 
23/24.09.2017 - I Runda - XI kolejka  
Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź SA - Lechia Gdańsk
Budowlani Lublin - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - KS Budowlani Łódź
 
30.09/01.10.2017 - I Runda - XII kolejka  
Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA - KS Budowlani Łódź
Budowlani Lublin - Arka Gdynia
 
07/08.10.2017
Termin rezerwowy
 
14/15.10.2017 - I Runda - XIII kolejka 
Arka Gdynia - Juvenia Kraków
KS Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź SA
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
 
21/22.10.2017 - I Runda - XIV kolejka 
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - KS Budowlani Łódź
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Budowlani Łódź SA - Budowlani Lublin
 
24 - 27.10.2017
Konsultacja Kadry XV
 
28.10.2017 - Rugby Europe Trophy
Czechy v Polska
 
04/05.11.2017
Termin rezerwowy
 
11.11.2017
Mecze finałowe
 
13 - 17.11.2017
Konsultacja Kadry XV
 
18.11.2017 - Rugby Europe Trophy
Polska v Mołdawia
 
Jacek Zalejarz
 
MPJ: Rozstawienie turnieju finałowego WGPS7: Relacja z Kazania

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.329.285 liczba odwiedzin od
01.01.2014