POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.289 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kolejny etap juniorskich przygotowań 14.02.2014

Odbywające się w dniach 26.02.-04.03.2014 r. zgrupowanie Kadry Polski U18 w Pobiedziskach będzie kolejnym etapem przygotowań kadry juniorów w Mistrzostwach Europy Juniorów rozgrywanych w Wielkopolsce. Kadrowicze zamieszkają w hotelu Aleksandra w Pobiedziskach przy ul. Radosnej 6 – miejscu, które będzie prawdopodobnie bazą naszej ekipy także podczas kwietniowych mistrzostw. Zbiórka zawodników w hotelu planowana jest w środę, 26.02.2014 r. do godz. 12.00. Zgrupowanie zakończy w dniu 04.03.2014 r. około godz. 12.00
 
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!):
-  ubiór sportowy na boisko naturalne i sztuczne oraz na halę sportową i matę (należy przewidzieć mozliwość ochłodzenia i opadów atmosferycznych),
-  obuwie do gry oraz obuwie treningowe: (hala sportowa, boisko naturalne, boisko sztuczne),
-  ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
- dowód osobisty lub paszport w celu spisania numerów dokumentu do wykazu zawodników na Mistrzostwa Europy, – zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia kosztów dojazdu.
Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź: 1.Krystian Pogorzelski, 2.Dawid Radwański, 3.Maciej Kociński, 4.Paweł Pepliński, 5.Paweł Urbaniak, 6.Przemysław Serafin, 7.Dominik Nowiński, 8.Marek Miśkiewicz;
Orkan Sochaczew: 1.Michał Kępa, 2.Jakub Młyńczak, 3.Kamil Palasik, 4.Mateusz Plichta, 5.Daniel Pamięta, 6.Patryk Przybylski, 7.Mateusz Popiołek;
Lechia Gdańsk: 1.Szymon Mrozewski, 2.Karol Skrzypiński, 3.Robert Wójtowicz, 4.Andrzej Szczęsny;
Posnania Poznań: 1.Bartosz Kubalewski, 2.Mateusz Nitschke;
Skra Warszawa: 1.Łukasz Król, 2.Jędrzej Nowicki;
Budowlani Lublin: 1.Maciej Grabowski, 2.Daniel Golonka;
Czarni w Bytomiu: 1.Marcin Gulka;
Juvenia Kraków: 1.Bartłomiej Kozak;
Czarni Pruszcz Gdański: 1.Paweł Gajowniczek;
BBRC Łódź: 1.Jakub Pietrasiak
RC Ruda Śląska: 1.Jakub Mańkowski;
RC Massy Essone /Francja/: 1.Oskar Soczewica;
Section Paloise Rugby  PAU /Francja/: 1.Łukasz Scherrer.
Rezerwowi:
Szymon Witkowski (Budowlani Łódź), Damian Szałaj (Orkan Sochaczew), Kosma Zalewski (Posnania Poznań), Paweł Adamski (Sparta Jarocin), Marcel Frątczak (Czarni w Bytomiu), Oscar Zypper (Arka Gdynia), Mariusz Adamski (Posnania Poznań), Wojciech Lubisz (Budowlani Lublin), Dariusz Janik (Juvenia Kraków).
 
Kadra  szkoleniowa: trener - Krzysztof  Okapa, asystent trenera - Karol Czyż, fizjoterapeuta - Robert Cajzer, kierownik reprezentacji - Wiesław Piotrowicz.
 
Męskie 7-mki trenowały w stolicy Husarze Polskiego Rugby wybrani

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.289 liczba odwiedzin od
01.01.2014