POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.552.248 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kalendarz młodzieżowy - 201613.02.2016


Imprezy krajowe dzieci i młodzieży
1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 28-29.05.2016 
- Siedlce (Mazowsze)
- Jarocin (Wielkopolska)
- Trójmiasto (Pomorskie)
2. Mistrzostwa Polski Juniorów rugby 7 (do lat 19): 4-5.06.2016, Sopot
3. ½ Mistrzostw Polski Juniorów rugby 7 (do lat 19) 3.05.2015, Gdański i Lublin
4. Mistrzostwa Polski Kadetów rugby 7 (do lat 17): 11.06.2016, Lublin
5. ½ Mistrzostw Polski Kadetów rugby 7 (do lat 17): 30.04.2016, Sochaczew i Unisław
6. Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży: 18-19.06.2016 – do ustalenia
7. Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Kadetów U16 (rugby XV osobowe): 25-27.06.2016 (8 drużyn, turniej 3 dniowy), Łódź
8. Turniej Finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży/Mistrzostw Polski Juniorów U18: 18-23.07.2016 – do ustalenia
9. Turniej Międzynarodowy do lat 15 - Sosnowiec (Zgrupowanie Kadr Wojewódzkich Młodzików)
 
Akcje kadr wojewódzkich
KWJ*
Akcje PZR
1. OKKW I: 20-24.04.2016 (Łódź ??) 4 dni
2. OKKW II: 12-20.08.2016 (COS Wałcz) 8 dni
3. OKKW III: 05-09.10.2016 (do ustalenia) 4 dni
Akcje Regionalne
4. Zgrupowanie 6 dni czerwiec (przed MPK)
5. Zgrupowanie 6 dni lipiec (przed OOM/MPJ)
6. Zgrupowanie 6 dni luty/grudzień (zimowe)
KWM*
1. OKKWM, konsultacja startowa, 4 dni (29.06-3.07.2016, Sosnowiec)
2. OKKWM, zgrupowanie, 7 dni (22-29.08.2016, Zakopane)
* Miejsce akcji KW może ulec zmianie
 
Imprezy Międzynarodowe
1. Mistrzostwa Europy U18 (rugby XV osobowe) 16-26 marzec 2016
2. Mistrzostwa Europy U18 (rugby 7 osobowe) wrzesień 2016
3. Mistrzostwa Europy U20 (rugby XV osobowe) cykl 2 letni - turniej finałowy w 2017 roku
 
Wiosenny Kalendarz juniorów U18 i kadetów U16 Kalendarz II ligi - wiosna 2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.552.248 liczba odwiedzin od
01.01.2014