POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.509 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Wiosenny Kalendarz juniorów U18 i kadetów U1612.02.2016


Kalendarz juniorów U18 i kadetów U16 - 2015/16 runda wiosenna 
 
Grupa północna 
MPJ (OOM)
1.Lechia Gdańsk
2.Arka Gdynia
3.Ogniwo Sopot
4.Sparta Jarocin
MPK
1.Lechia Gdańsk
2.Arka Gdynia
3.Ogniwo Sopot
4.Poznania Poznań 
 
Mecze rewanżowe z rundy II, termin VI (9-10.04.2016)
Juniorzy: Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
               Arka Gdynia - Sparta Jarocin 
Kadeci:   Ogniwo Sopot -Lechia Gdańsk
               Arka Gdynia- Posnania Poznań
 
Kalendarz  rundy III 
Termin I (16-17.04.2016)
Termin II (7-8.05.2016)
Termin III (14-15.05.2016)
Termin IV (21-22.05.2016)
 
Układ gier zostanie ustalony po rozegraniu II rundy, zgodnie z regulaminami MPJ (OOM) i MPK
 
Grupa południowa
MPJ (OOM)
1.Orkan Sochaczew
2.Budowlani Łódź
3.Budowlani Lublin
4.BBRC Łódź
5.Juvenia Kraków
6.Pogoń Siedlce 
MPK
1.Orkan Sochaczew
2.Budowlani Łódź
3.Budowlani Lublin
4.BBRC Łódź
5.Juvenia Kraków
 
Termin VI (9-10.04.2016)
BBRC Łódź - Orkan Sochaczew 
Juvenia Kraków - Budowlani Łódź 
Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 
 
Termin VII (16-17.04.2016)
Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 
Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 
 
Termin VIII (7-8.05.2016)
BBRC Łódź - Budowlani Łódź
Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin  
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce 
 
Termin IX (14-15.05.2016)
Juvenia Kraków - BBRC Łódź  
Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew  
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź 
 
Termin X (21-22.05.2016)
BBRC Łódź - Budowlani Lublin  
Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce  
Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków  
 
Mecze z rundy jesiennej, które nie zostały rozegrane do tej pory muszę zostać zakończone przed rozpoczęciem rundy wiosennej tj. do dnia 9.04.2016 z zachowanie przepisów PZR
 
Jacek Zalejarz 
Komisarz Rozgrywek, eliminacji MPJ i MPK 2015/2016
 
RUGBY: Sportowa Metryczka 1944-1964 Kalendarz młodzieżowy - 2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.509 liczba odwiedzin od
01.01.2014