POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.661 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Wiosenny Kalendarz juniorów U18 i kadetów U1612.02.2016


Kalendarz juniorów U18 i kadetów U16 - 2015/16 runda wiosenna 
 
Grupa północna 
MPJ (OOM)
1.Lechia Gdańsk
2.Arka Gdynia
3.Ogniwo Sopot
4.Sparta Jarocin
MPK
1.Lechia Gdańsk
2.Arka Gdynia
3.Ogniwo Sopot
4.Poznania Poznań 
 
Mecze rewanżowe z rundy II, termin VI (9-10.04.2016)
Juniorzy: Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
               Arka Gdynia - Sparta Jarocin 
Kadeci:   Ogniwo Sopot -Lechia Gdańsk
               Arka Gdynia- Posnania Poznań
 
Kalendarz  rundy III 
Termin I (16-17.04.2016)
Termin II (7-8.05.2016)
Termin III (14-15.05.2016)
Termin IV (21-22.05.2016)
 
Układ gier zostanie ustalony po rozegraniu II rundy, zgodnie z regulaminami MPJ (OOM) i MPK
 
Grupa południowa
MPJ (OOM)
1.Orkan Sochaczew
2.Budowlani Łódź
3.Budowlani Lublin
4.BBRC Łódź
5.Juvenia Kraków
6.Pogoń Siedlce 
MPK
1.Orkan Sochaczew
2.Budowlani Łódź
3.Budowlani Lublin
4.BBRC Łódź
5.Juvenia Kraków
 
Termin VI (9-10.04.2016)
BBRC Łódź - Orkan Sochaczew 
Juvenia Kraków - Budowlani Łódź 
Pogoń Siedlce - Budowlani Lublin 
 
Termin VII (16-17.04.2016)
Pogoń Siedlce - BBRC Łódź 
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 
Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew 
 
Termin VIII (7-8.05.2016)
BBRC Łódź - Budowlani Łódź
Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin  
Juvenia Kraków - Pogoń Siedlce 
 
Termin IX (14-15.05.2016)
Juvenia Kraków - BBRC Łódź  
Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew  
Budowlani Lublin - Budowlani Łódź 
 
Termin X (21-22.05.2016)
BBRC Łódź - Budowlani Lublin  
Budowlani Łódź - Pogoń Siedlce  
Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków  
 
Mecze z rundy jesiennej, które nie zostały rozegrane do tej pory muszę zostać zakończone przed rozpoczęciem rundy wiosennej tj. do dnia 9.04.2016 z zachowanie przepisów PZR
 
Jacek Zalejarz 
Komisarz Rozgrywek, eliminacji MPJ i MPK 2015/2016
 
RUGBY: Sportowa Metryczka 1944-1964 Kalendarz młodzieżowy - 2016

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.661 liczba odwiedzin od
01.01.2014