POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na IV konsultację do Gdańska18.03.2019

 
Konsultacja Kadry Narodowej Kobiet 7
 
Termin: 22-24 marca 2019
Miejsce: Noclegi - Apartamenty w centrum Gdańska
             Treningi - Hala Sportowa, Gdańsk ul. Meissnera 5 
             lub stadion GOKF, Gdańsk Al. Grunwaldzka 244
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
1. Jaszczyszyn Karolina
2. Klichowska Anna
3. Kołdej Małgorzata
4. Maliszewska Hanna
5. Nowosz Marta
6. Pamięta Natalia
7. Pietrzak Monika
8. Schuster Julianna
9. Witkowska Sylwia
Black Roses Posnania Poznań
10. Kowalczyk Agnieszka
11. Paszczyk Katarzyna
Diablice Ruda Śląska
12. Karlińska Kinga
13. Piekorz Angelika
RC Legia Warszawa
14. Singel Angelika
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Cajzer Robert- fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  22.03.2019 r o godz. 19:00 w Hali Sportowej , Gdańsk ul. Meissnera 5
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną oraz naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 24.03.2019 r około południa.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 18.03.2019 r
 
Harmonogram zgrupowania:
22.03 (piątek)
trening
kolacja
23.03 (sobota)
trening
śniadanie
zajęcia teoretyczne
trening
obiad
trening
zajęcia teoretyczne
kolacja
24.03 (niedziela)
śniadanie
trening
zajęcia teoretyczne
obiad
zakończenie zgrupowania
 
Piotr Kwidziński
 
Ekstraliga - Kolejka I U20: Powołania na konsultację do Cetniewa
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1