POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Kolejka I17.03.2019


16.03.2019 - Ekstraliga - Kolejka I

RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa 32:26 (20:7)  /Mirosław Szczepański, Grzegorz Piaskowski, Monika Macoń)
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 7 (2pd, K), Igor Górniewicz 5 (P), Robert Wójcik 5 (P), Kewin Bracik 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Kakha Kavtaradze 5 (P).
Punkty Skra: Kamil Matusiak 21 (3P, 3pd), Wojciech Łukasiewicz 5 (P).
Żółte kartki: Grzegorz Buczek, Kakha Kavtaradze (obaj Lechia), Majcher Cyprian, Vaha Halaifonua (obaj Skra).

Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 58:0 (31:0)  /Andrzej Pantoł, Mateusz Ingarden, Janusz Wilk/
Punkty Budowlani SA: Paul Walters 23 (P, 6pd, 2K), Patryk Reksulak 10 (2P), Michał Mirosz 10 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Robert Bosiacki 5 (P).
Żółte kartki: Simon Jagmaidze, Bartłomiej Szczukocki (obaj KS Budowlani).

MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 41:0 (15:0)  /Tomasz Malesa, Dariusz Reks, Aneta Bejm/
Punkty Pogoń: Peet Vorster 15 (3P), Mateusz Adamski 9 (3pd, K), Daniel Trybus 5 (P), Andrei Cebotari 5 (P), Mateusz Dąbrowski 5 (P), Daniel Gdula 2 (pd).
Żółte kartki: Peet Vorster, Krystian Olejek (obaj Pogoń), Jesus Cañizalez (Juvenia).

MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 87:3 (26:3)  /Dominik Jastrzębski, Hubert Bedyński, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 27 (P, 11pd), Władysław Grabowski 10 (2P), Piotr Zeszutek 10 (2P), Mateusz Plichta 10 (2P), Grzegorz Szczepański 10 (2P), Roman Zhuk 10 (2P), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P).
Punkty Arka: Dawid Banaszek 3 (K).


17.03.2019 - Ekstraliga - Kolejka I

RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin 20:22 (5:12)  /Dariusz Reks, Aneta Bejm, Hubert Bedyński/
Punkty Orkan: Bartłomiej Sadowski 10 (2P), Michał Kępa 5 (pd, K), Marcin Krześniak 5 (P).
Punkty Budowlani: Levani Barkava 12 (P, 2pd, DG), Piotr Wiśniewski 5 (P), Robizon Klberashvili 5 (P).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Maciej Sztajnert, SportSiedlcePL

 

Puchar 6 Narodów Kobiet - 5 kolejka RTDiM: Zaproszenie do Nowej Huty
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0