POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.156 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Europejska Liga Mistrzów - I-II runda23.10.2017

 
Za nami dwie kolejki (13-15.10.2017 i 20-22.10.2017) European Rugby Champions Cup czyli Europejskiej Ligi Mistrzów. Dwadzieścia drużyn gra o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów. 
Tak jak w ubiegłym sezonie stacja Polsat Sport zdecydowała się transmitować rozgrywki, z dotychczasowych kolejek pokazała po cztery mecze. 
 
Grupa 1
Ulster Rugby v Wasps 19:9
Harlequins v La Rochelle 27:34
La Rochelle v Ulster Rugby 41:17
Wasps v Harlequins 41:10
Klasyfikacja: 1. Stade Rochelais La Rochelle (Francja); 2. Wasps RFC (Anglia); 3. Ulster Rugby (Irlandia); 4. Harlequins FC London (Anglia).
 
Grupa 2
Northampton Saints v Saracens 13:57
Ospreys v ASM Clermont Auvergne 21:26
ASM Clermont Auvergne v Northampton Saints 24:7
Saracens v Ospreys 36:34
Klasyfikacja: 1. Saracens London (Anglia); 2. ASM Clermont Auvergne (Francja); 3. Ospreys Rugby (Walia); 4. Northampton Saints (Anglia). 
 
Grupa 3
Leinster Rugby v Montpellier 24:17
Exeter Chiefs v Glasgow Warriors 24:15
Glasgow Warriors v Leinster Rugby 18:34
Montpellier v Exeter Chiefs 24:27
Klasyfikacja: 1. Leinster Rugby (Irlandia); 2. Exeter Chiefs (Anglia); 3. Montpellier Herault Rugby (Francja); 4. Glasgow Warriors (Szkocja).
 
Grupa 4
Racing 92 v Leicester Tigers 22:18
Castres Olympique v Munster Rugby 17:17
Leicester Tigers v Castres Olympique 54:29
Munster Rugby v Racing 92 14:7
Klasyfikacja: 1. Leicester Tigers (Anglia); 2. Munster Rugby (Irlandia); 3. Racing 92 Metro Paris (Francja); 4. Castres Olympique (Francja).
 
Grupa 5
Bath Rugby v Benetton Rugby 23:0
RC Toulon v Scarlets 21:20
Scarlets v Bath Rugby 13:18
Benetton Rugby v RC Toulon 29:30
Klasyfikacja: 1. Bath Rugby (Anglia); 2. RC Toulon (Francja); 3. Scarlets (Walia); 4. Benetton Treviso (Włochy). 
 
Klubowy Puchar Europy - I-II runda RET: Powołania na Czechy v Polska - Aktualizacja

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.156 liczba odwiedzin od
01.01.2014