POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.566.950 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Klubowy Puchar Europy - I-II runda23.10.2017

 
Za nami dwie kolejki (12-14.10.2017 i 19-21.10.2017) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy. Gra dwadzieścia zespołów o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów.
 
Grupa 1
Enisei-STM v Bordeaux-Begles 17:57
Newcastle Falcons v Dragons 32:27
Enisei-STM v Dragons 21:28
Bordeaux-Begles v Newcastle Falcons 20:21
Klasyfikacja: 1. Newcastle Falcons (Anglia); 2. Union Bordeaux-Begles (Francja); 3. Newport Gwent Dragons (Walia); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja).
 
Grupa 2
Cardiff Blues v Lyon 29:19
Sale Sharks v Toulouse 20:20
Lyon v Sale Sharks 27:24
Toulouse v Cardiff Blues 15:17
Klasyfikacja: 1. Cardiff Blues (Walia); 2. LOU Rugby Lyon (Francja); 3. Stade Toulousain (Francja); 4. Sale Sharks (Anglia). 
 
Grupa 3
Pau v Gloucester Rugby 27:21
Agen v Zebre Rugby Club 45:10
Gloucester Rugby v Agen 61:16
Zebre Rugby Club v Pau 33:38
Klasyfikacja: 1. Section Paloise Pau (Francja); 2. Gloucester Rugby (Anglia); 3. SU Agen Lot-et-Garonne (Francja); 4. Zebre Rugby (Włochy).
 
Grupa 4
Krasny Yar v Stade Francais Paris 34:29
London Irish v Edinburgh Rugby 14:37
Krasny Yar v Edinburgh Rugby 14:73
Stade Francais Paris v London Irish 7:44
Klasyfikacja: 1. Edinburgh Rugby (Szkocja); 2. London Irish (Anglia); 3. Krasny Yar Krasnojarsk (Rosja); 4. Stade Francais Paris (Francja). 
 
Grupa 5
Worcester Warriors v Brive 30:20
Oyonnax v Connacht Rugby 15:43
Brive v Oyonnax 38:13
Connacht Rugby v Worcester Warriors 15:8
Klasyfikacja: 1. Connacht Rugby (Irlandia); 2. Worcester Warriors (Anglia); 3. CA Brive Rugby (Francja); 4. Oyonnax Rugby (Francja).
 
Ekstraliga - Runda I - Kolejka XIV Europejska Liga Mistrzów - I-II runda

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 9 5
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.566.950 liczba odwiedzin od
01.01.2014