POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Runda I - Kolejka XIV22.10.2017

 
21.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XIV
 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź 64:0 (36:0)  /Kacper Michałkiewicz, Dominik Jastrzębski, Patryk Kościelniak/
Punkty Lechia: Miłosz Popławski 19 (P, 7pd), Robert Wójtowicz 10 (2P), Kewin Bracik 10 (2P), Marek Płonka Jr. 5 (P), Igor Olszewski 5 (P), Robert Kwiatkowski 5 (P), Bartłomiej Wójcik 5 (P), Rafał Witoszyński 5 (P).
Żółta kartka: Cezary Plesiński (Budowlani).
 
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 55:19 (26:12)  /Mariusz Kasperek, Leszek Kościelniak, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 15 (P, 5pd), Grzegorz Szczepański 15 (3P), Oleksandr Czasowski 5 (P), Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Mateusz Mrowca 5, Piotr Zeszutek 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 9 (P, 2pd), Wiktor Zaradzki 5 (P), Tomasz Stępień 5 (P).
Żółte kartki: Adam Piotrowski, Oleksandr Czasowski, Kamil Węgierski (wszyscy Ogniwo), Władysław Grabowski, Karol Trzebiatowski (obaj Arka).
 
 
22.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XIV
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Lublin 31:8 (21:3)  /Łukasz Jasiński, Mirosław Janeczko/
Punkty Łódź: Toma Mchedlidze 10 (2P), Dariusz Kaniowski 10 (2P), Paul Walters 6 (3pd), Krystian Pogorzelski 5 (P).
Punkty Lublin: Michał Musur 5 (P), Artem Kulyk 3 (K).
Żółta kartka: Maciej Grabowski (Lublin).
 
RzKS Juvenia Kraków v MKS Pogoń Awenta Siedlce 9:36 (6:24)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 9 (3K).
Punkty Pogoń: Daniel Gdula 11 (P, 3pd), Tomasz Biernacki 5 (P), Paweł Antoszczuk 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (P), Kamil Łódzki 5 (P), Piotr Jurkowski 5 (P).
Żółta kartka: Dawid Dybowski (Pogoń).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl [więcej]
 
RET: Czesi przed meczem z Polską Klubowy Puchar Europy - I-II runda
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11