banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.099 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Sprawozdanie z Izraela22.01.2018


Na zaproszenie Izraelskiej Federacji Rugby w dniach 19-21 stycznia br. męska reprezentacja Polski w Rugby 7 przebywała w Izraelu. Podczas turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Wingate Institute (Netanja) kadra rozegrała siedem meczów z reprezentacją Izraela osiągając cztery zwycięstwa i ponosząc trzy porażki.
 
Mecz nr 1 : Polska v Izrael 7:12 (7:7)  
Punkty:  Bracik Kewin 5 (P), Gdula Daniel 2 (Pd)
 
Mecz nr 2 : Polska v Izrael 31:10 (12:5)   
Punkty: Gdula Daniel 9 (P, 2Pd), Bracik Miłosz 5 (P), Popławski Miłosz 5 (P), Stempel Paweł 5 (P), Szczepański Grzegorz 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Mecz nr 3 : Polska v Izrael 12:22 (12:5)   
Punkty: Bracik Kewin 5 (P), Pogorzelski Krystian 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Mecz nr 4 : Polska v Izrael 38:5 (19:0)   
Punkty: Plichta Dawid 16 (2P, 3Pd), Pogorzelski Krystian 10 (2P), Biernacki Tomasz 5 (P), Popławski Miłosz 5 (P), Trybus Daniel 2 (Pd)
 
Mecz nr 5 : Polska v Izrael 14:19 (14:7)   
Punkty: Bosiacki Robert 5 (P), Gdula Daniel 5 (P), Plichta Dawid 4 (2Pd)
 
Mecz nr 6 : Polska v Izrael 10:0 (10:0)   
Punkty: Szczepański Grzegorz 10 (2P)
 
Mecz nr 7 : Polska v Izrael 24:5 (7:5)   
Punkty: Gdula Daniel 7 (P, Pd), Bosiacki Robert 5 (P),  Bracik Miłosz 5 (P), Szczepański Grzegorz 5 (P), Plichta Dawid 2 (Pd)
 
Bilans - 4 zwycięstwa, 3 porażki
Punkty - 136:73 (81:29) ; 22P + 13Pd (60%)
Przyłożenia - 22:13 (13:5)
Punkty zdobywali: Gdula Daniel 25 (3P, 5Pd), Plichta Dawid 24 (2P, 7Pd), Szczepański Grzegorz 20 (4P), Pogorzelski Krystian 15 (3P), Bosiacki Robert 10 (2P), Bracik Kewin 10 (2P),  Bracik Miłosz 10 (2P), Popławski Miłosz 10 (2P), Biernacki Tomasz 5 (P), Stempel Paweł 5 (P), Trybus Daniel 2 (Pd)
 
W turnieju grali: Biernacki Tomasz, Bosiacki Robert, Bracik Kewin , Bracik Miłosz, Bobruk Jakub, Fursenko Artur, Gdula Daniel, Grabowski Maciej, Kamiński Jakub, Kacprzak Maciej, Musur Jakub, Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Pogorzelski Krystian, Popławski Miłosz, Stempel Paweł, Szczepański Grzegorz, Trybus Daniel, Wiśniewski Kacper.
Wyróżnienie dla najlepszego debiutanta – Kamiński Jakub
 
Andrzej Kozak

Zdjęcia: Israel's Got Rugby!

U18: Powołania na konsultację do Gdańska 2 Konferencja Licencyjna MKJ - Sprawozdanie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.099 liczba odwiedzin od
01.01.2014