POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 102

10.301.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014

XV: Powołania na mecz ze Spartą19.02.2018

 
Konsultacja kadry Rugby XV 23-24.02.2018
Mecz RC Sparta Praha v Polska XV
 
Termin:  23-24 lutego 2018 r., zbiórka 23 lutego br. do godziny 20 00 w Hotelu Adria ul. Wolności 1, 41-700 Ruda Śląska, powrót w sobotę po meczu (mecz w Ostrawie o godzinie 12 00)
Miejsce: Ostrawa (Czechy)
WAŻNE: Zawodnicy muszą potwierdzić swoją obecność/nieobecność pocztą elektroniczną na maila poczta@pzrugby.pl  do godziny 22:00, 21 lutego 2018.
 
Budowlani Łódź SA
01. Łukasz Kujawa
02. Dawid Plichta
Rezerwa - Hugon Noszczyk
Skra Warszawa
03. Sebastian Kostałkowski
Pogoń Siedlce
04. Przemysław Rajewski
05. Daniel Gdula
06. Tomasz Rokicki
07. Adrian Chróściel
Budowlani Lublin
08. Piotr Wiśniewski 
09. Robison Klberashwili                 
10. Wojciech Król
Ogniwo Sopot
11. Stanisław Powała-Niedzwiecki,
12. Mateusz Nitschke
13. Piotr Zeszutek
14. Grzegorz Szczepański
15. Robert Graban
16. Mateusz Plichta
Rezerwa - Łukasz Szablewski
Juvenia Kraków
17. Artur Fursenko
18. Marcin Siemaszko
Arka Gdynia
19. Radosław Rakowski 
Lechia Gdańsk
20. Sebastian Kacprzak 
21. Marek Płonka Jr.
22. Rafał Janeczko 
23. Kewin Bracik 
Orkan Sochaczew
24. Michał Kępa
25. Paweł Poniatowski
CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
26. Adam Piotrowski
Posnania Poznań
Rezerwa - Sebastian Gruszczyński 
Tytan Gniezno
Rezerwa - Robert Bosiacki
 
Trener: Duaine Linsday
 
Zakończenie konsultacji przewidziano w sobotę około godziny 18.00.
 
Rugby Europe Championship, 2 kolejka Ruszyły rozgrywki Super Rugby

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 102

10.301.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014