POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
8.992.374 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 25-28.05.201725.05.2017

 
Ekstraliga zakończyła rundę wiosenną żeby kadra miała czas na przygotowanie do cyklu turniejów GPS7, ale nim to nastąpi mamy IV Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7.
Przez cały weekend będzie trwał już 21 Warsaw Rugby Festival, impreza zorganizowana jak co roku przez międzynarodowy klub Frogs & Co. Ponad 20 zespołów z 4 kontynentów przyleci do Warszawy, by przez dwa dni brać udział w męskim i żeńskim turnieju rugby dziesięcioosobowego.
Rozgrywki ligowe trwają nadal na niższych poziomach, mecze i turnieje odbędą się też we wszystkich kategoriach wiekowych grup młodzieżowych.
Serdecznie zapraszamy na boiska! 
 
28.05.2017 : IV Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7, Gdańsk
godz. 11.00, boiska AWFiS i GOKF ul. Grunwaldzka (Szostek- sędzia główny; Marciniak, Kościelniak L., Jastrzębski,  Kościelniak P.- sędziowie turniejowi)

26-28.05.2017 : Warsaw Rugby Festival
godz. 9.30 (sobota i niedziela), boisko AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.
 
27-28.05.2017- II liga - Runda I - Kolejka V
Gr. Wschodnia
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 14.00; Giroud)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok (niedziela, godz. 16.00; Reks)
Gr. Zachodnia
Chaos Poznań v Sparta Jarocin (sobota, godz. 16.00; Jastrzębski) 
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 14.00; Jasiński)
 
27.05.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów
Budowlani Lublin v Arka Gdynia (godz. 14.00; Pantoł)
 
25 i 27.05.2016 - Eliminacje Mistrzostwa Polski Kadetów
Lechia Gdańsk v Arka Gdynia (czwartek, godz. 18.00)
BBRC Łódź v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 11.00; Bedyński)
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków (sobota, godz. 14.00; Pawlik)
 
28.05.2017 : Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7, Bolesławiec 
godz. 10.00, stadion ul. Rajska (sędzia główny i turniejowy- Bedyński)
 
28.05.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Bolesławiec
godz. 10.00, stadion ul. Rajska
 
RTDiM, MMM: Zaproszenie do Bolesławca - Przypomnienie MPS7: Zaproszenie do Gdańska - Aktualizacja 4

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

8.992.374 liczba odwiedzin od
01.01.2014