POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.029.040 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Weekend z rugby 22-23.10.201619.10.2016

 
Na krajowych boiskach nadal trwają rozgrywki ligowe na wszystkich poziomach, w najbliższy weekend odbędzie się osiem spotkań. Panie powalczą w trzecim turnieju Mistrzostw Polski, a panowie w trzecim turnieju w cyklu Pucharu Polski 7. Zagrają również grupy młodzieżowe, kadeci i juniorzy w turniejach półfinałowych Mistrzostw Polski, a mikrusi, mini żacy, żacy i młodzicy w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży. Natomiast Lechia Gdańsk organizuje turnieje obchodów 60-lecia powstania sekcji rugby, impreza uświetni otwarcie Gdańskiego Stadionu Lekkoatletycznego i Rugby. Miłą odmianą będzie II Lubiński Bieg Rugbysty gdzie na 5 kilometrowej trasie na zawodników czekać będzie wiele przeszkód i niespodzianek.
Serdecznie zapraszamy na sportowe wydarzenia zbliżającego się weekendu!
 
22-23.10.2016 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka V
Grupa A
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 17.30; Reks, Kościelniak, Marciniak)
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin (niedziela, godz. 15.00; Michałkiewicz, Michalik, Bejm)
Grupa B
RC Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot (sobota, godz. 14.30; Jasiński, Kościelniak, Szostek)
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 13.00; Szczepański, Bedyński, Reks)
 
22.10.2016 : III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Warszawa
godz. 9.00, Stadion Skry, ul. Wawelska 5
Sędzia główny - Piotrowicz; sędziowie turniejowi - Bejm, Pantoł
 
22-23.10.2016 - I Liga - Runda I - Kolejka V  
Skra Warszawa v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 14.00; Bedyński, Piotrowicz)
Arka Rumia v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 13.00; Kasperek, Rogowski)
 
23.10.2016 - II Liga - Runda I - Kolejka V
Grupa Zachodnia
Wataha Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (niedziela, godz. 13.00; Wilk)
Posnania Poznań v Sparta Jarocin (niedziela, godz. 14.00; Pawlik)
 
22.10.2016 : III Turniej PP Rugby 7, Szczecinek
godz. 11.00, stadion OSiR, ul. Piłsudskiego
Sędzia główny i turniejowy- Jastrzębski
 
22.10.2016 : Półfinały MPK7, gr. Południowa - Bolesławiec
godz. 11.00, boisku przy ul. Rajskiej 5
Sędzia główny i turniejowy- Wilk, sędzia turniejowy- Pawlik
 
23.10.2016 : Półfinały MPK7, gr. Północnej - Gdańsk
godz. 10.00, stadion GOKF, ul. Grunwaldzka 244
Sędzia główny- Szostek, sędzia turniejowy- Jastrzębski, Marciniak
 
23.10.2016 : Półfinały MPJ7, gr. Południowa - Lublin
godz. 13.00, boisko KS Budowlani, ul. Krasińskiego 5
Sędzia główny- Piotrowicz, sędzia turniejowy- Pantoł
 
23.10.2016 : Półfinały MPJ7, gr. Północnej - Gdańsk
godz. 13.30, stadion GOKF, ul. Grunwaldzka 244
Sędzia główny- Szostek, sędzia turniejowy- Jastrzębski, Marciniak 
 
22.10.2016 : Turnieje obchodów 60-lecia Lechii Gdańsk
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby 7
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
godz. 10.00, stadion GOKF, ul. Grunwaldzka 244
 
22.10.2016 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa
godz. 11.00, boisko AWF, ul. Marymoncka 34
 
23.10.2016 : II Lubiński Bieg Rugbysty - Lubin
godz. 12.00, tereny zielone za PKS w Lubinie
 
PPR7: Zaproszenie do Warszawy PPR7: Zaproszenie do Szczecinka - Aktualizacja

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 15
2 RC Orkan Sochaczew
6
3 RC Lechia Gdańsk 5
4 RC Arka Gdynia 4
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
2 MKS Pogoń Siedlce 2
3 KS Budowlani Lublin 2
4 OKS Skra Warszawa 3
5 RzKS Juvenia Kraków 3

 Wyniki

9.029.040 liczba odwiedzin od
01.01.2014