banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Weekend z rugby 21-25.06.201721.06.2017

 
W najbliższy weekend poznamy Mistrza Polski w Rugby, finałowy turniej w tej odmianie rugby odbędzie się w niedzielę w Gdańsku. Zagrają: Posnania Poznań, Lechia Gdańsk, Budowlani Łódź SA, Tytan Gniezno, Ogniwo Sopot, AZS AWFiS Gdańsk, Szarża Grudziądz, Rugby Klub Bełchatów, Rugby Team Olsztyn i Werewolves Wąbrzeżno.
 
Zakończeniem sezony pań będzie turniej o Puchar Polski w Gietrzwałdzie. Zagrają Legia Warszawa, Biało-Zielone Ladies Gdańsk, Diablice Ruda Śląska, Black Roses Poznań, Juvenia Kraków, Miedziowe Lubin, AZS AWF Warszawa i KS Rugby Gietrzwałd.
 
Międzynarodowy festiwal rugby dziesięcioosobowego odbędzie się w sobotę i niedzielę w Krakowie, zagrają: Zagrają drużyny dziesięcioosobowe, a oprócz gospodarzy na Błonia przyjadą: Arnaud RFC (Francja), Messier RFC (Francja), West of Scotland (Szkocja), Fraserburgh RFC (Szkocja), South Wales Wildcats (Walia), Selby RFC (Anglia) i Orchideas Negrados (Wenezuela). We czwartek Juvenia zmierzy się z Czarnymi Orchideami w Rugby XV.
 
Nadal trwają rozgrywki II ligi, w sobotę zagrają zespoły grupy południowej, a w niedzielę wschodniej. Niepewny jest mecz w Nowym Saczu.
 
W sobotę na zakończenie rozgrywek dzieci i młodzieży w Łodzi odbędzie się Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, w tym samym dniu w Pruszczu Gdańskim Memoriał im. Krzysia Sekiety w Rugby, zaś w Warszawie (w sobotę) i w Siedlcach (we środę) baraże o awans do finałów Mistrzostw Polski Kadetów.
 
Serdecznie zapraszamy na stadiony!
 
25.06.2017 : Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Seniorów 7, Gdańsk
godz. 11.00; sędzia główny- Szostek, sędziowie turniejowi- Bedyński, Jastrzębski, Szczepański
 
24.06.2017 : Puchar Polski 7 Kobiet, Gietrzwałd
godz. 10.00, Stadion Leśny przy ul. Stadionowej 
 
24-25.06.2017 : Krakow Rugby Festival, Kraków
godz. 10.00, sędziowie turniejowi- Pantoł, Pawlik
 
22.06.2017 : Mecz towarzyski seniorów, Kraków
godz. 18.30 - Juvenia Kraków v Orquídeas Negras (Wenezuela)
 
24.06.2017 - II liga - Runda I - Kolejka VIII
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz v Gryfy Ruda Śląska
Wataha Zielona Góra v RC Częstochowa (godz. 17.00; Reks)
 
25.06.2017 - Runda I - Kolejka IV
Gr. Wschodnia
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Legia Warszawa (godz. 16.00; Michałkiewicz) 
mecz przełożony z 13-14.05.2017
 
21.06.2016 - I Baraż do finałów Mistrzostwa Polski Kadetów
Pogoń Siedlce v BBRC Łódź (godz.13.00; Reks) 

24.06.2016 - II Baraż do finałów Mistrzostwa Polski Kadetów
Legia Warszawa v Ogniwo Sopot (godz.13.00; Giroud) 
 
24.06.2017 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
godz. 9.30, sędziowie- Bedyński, Jastrzębski, Kasperek, Rogowski
 
24.06.2017 : Memoriał im. Krzysia Sekiety, Pruszcz Gdański
godz. 11.00
 
PPR7: Zaproszenie na finał do Gniezna PPR7: Zaproszenie na finał do Gniezna - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0